Політичні партії

Михайло Бондар переміг на 119 окрузі на Львівщині. Вибори відбулися без порушень

Сьогодні вночі на ОВК у м. Броди №119 було підписано офіційний протокол з результатами парламентських виборів. Про це Народний депутат України повідомив в себе на сторінці Facebook.

Нагадаємо, що підрахунок голосів на 119 окрузі постійно затягувався у порівнянні з рештою виборчих дільниць на Львівщині.

Дякую всім хто був поруч у передвиборчій боротьбі та допомагав відстояти перемогу, справедливість і правду. Команда помічників, друзів, побратимів, соратників – ви найкращі!
Дякую виборцям, які довірили мені ще раз представляти інтереси громад 119 виборчого округу в Парламенті.  Дякую членам всіх виборчих дільниць, спостерігачам, членам ОВК, за професійну, чесну роботу та витримку. Дякую кожному хто вболівав і бажав мені перемоги. Ця підтримка була відчутна і додавала сил.

В процесі виборів не було зафіксовано жодного порушення ні передвиборчої агітації, ні ходу голосувань на дільницях, ні ходу підрахунку голосів.

Це свідчить, що вибори відбулися чесно, демократично і прозоро.

Працюємо далі.. роботи багато.

Не повернемо зі шляху до ЄС та НАТО, за який віддала життя Небесна Сотня та наші новітні Герої на війні з окупантом. Будемо гідними їхньої пам’яті.

Так, справжня боротьба ще попереду. Треба захистити мову, віру, армію!! Треба зберегти Україну!

Я вірний Україні та виборцям!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.