Головна / Політичні партії / На черговій сесії Сокальської районної ради не прийняли всі програми

На черговій сесії Сокальської районної ради не прийняли всі програми

Двадцять сьома сесія Сокальської районної ради продовжила свою роботу 26 грудня, у ній взяли участь 44 депутати. Про ситуацію на Сокальщині, в зв'язку з побиттям активістів Майдану у Києві та інших містах, інформував заступник начальника Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області Вологумир Звадюк, котрий запевнив, що від початку Майдану і донині у Сокальський райвідділ міліції жодних повідомлень, що чиниться тиск на будьяку партію чи активістів  не зареєстровано. "Міліція  поза політикою, – підкреслив доповідач, – займається виключно охороною громадського порядку. Жодної вказівки не пускати автобусів до Києва нам ніхто не давав". Депутати висловили просьбу, щоб правоохоронці звертали увагу на порушників правопорядку, людей напідпитку, які поводяться неадекватно під час проведення мирних мітингів у Сокалі.

Першим розглянули питання: про перейменування загальноосвітніх шкіл у навчальновиховні комплекси-дитячі садки (доповідав начальник відділу освіти РДА Роман Монастирський). Далі головний лікар району Роман Швед ознайомив присутніх з Програмою розвитку кардіологічної служби у Сокальському районі на 2014-2017 роки. Її виконання дасть змогу істотно підвищити рівень поінформованості населення Сокальського району щодо факторів ризику серцево-судинних та судинно-мозкових хвороб та способів їх корекції; збільшив середню тривалість життя населення Сокальського району; знизити рівень смертності від ішемічної хвороби серця на десять відсотків, від інсультів  на п'ять у 2014-2017 роках. Фінансування Програми планується здійснювати у межах видатків, передбачених органом виконавчої влади, що бере участь у її виконанні, за кошти місцевого бюджету, обласного та інших джерел. Також розглянули пропозицію щодо висвітлення рішень Сокальської районної ради на сайті http://karpatnews.in.ua, де висвітлюються актуальні та новини економіки. Вирішили перенести дане рішення на наступну сесію.

Запитання до доповідача мали депутати Михайло Веклин, Василь Панченко, Василь Бойко, Сергій Костюк, Микола Пасько, Богдан Трибушок, Роман Запісоцький, Ігор Дацюкта інші.

В обговоренні виступили депутати Сергій Касян, Володимир Чуб, Сергій Костюк, Микола Пасько, Євген Марфюк, Олег Кожушко, Наталія Карташова. Одні промовці підтримали Програму розвитку кардіологічної служби, інші  вказали на недоліки і запропонували спершу прийняти програму розвитку охорони здоров'я Сокальщини. За підсумками голосування депутати не затвердили Програму розвитку кардіологічної служби у Сокальському районі на 2014-2017 роки.

У подальшому депутати розглянули такі питання і прийняли рішення: про Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2014 рік; про

затвердження загальнорайонної Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 20142017 роки; про надання дозволу на оренду приміщень; про затвердження зон санітарної охорони свердловин ТзОВ "Мінерал" с. Угринів; про зміну персонального складу президії районної ради; про участь депутатів у роботі ради та її органах у 2013 році; про планування діяльності Сокальської районної ради на 2014 рік; про тимчасовий порядок утримання районної ради та її виконавчого апарату на період до прийняття районного бюджету на 2014 рік. Питання про Програму фінансової підтримки та зміцнення матеріальнотехнічної бази КП "Сокальська районна друкарня" на 2013-2014 рік та про створення комунального закладу спільної власності територіальних громад Сокальського району  стадіон "Сокіл" вирішили доопрацювати і перенести розгляд на наступну сесію.

Опісля заступник голови районної ради Володимир Чуб ознайомив присутніх зі запитами та зверненнями депутатів та відповідями на них. У різному виступив депутат Євген Марфюк.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!