Головна / Політичні партії / На Сокальщині два кандидати в народні депутати об’єдналися заради перемоги

На Сокальщині два кандидати в народні депутати об’єдналися заради перемоги

Сьогодні кандидат до ВРУ Олег Пелих у відеозверненні запрошував виборців підтримати іншого кандидата, Валентину Ведровську під час виборів до ВРУ, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Олег Пелих звернувся до своїх виборців і повідомив наступне :

“Я, Олег Пелих висловлюю підтримку Валентині Ведровській

Наші команди досягли домовленостей об’єднати зусилля на виборах депутата по 124 виборчому округу і спільно вести до перемоги кандидата від партії «Голос» Валентину Ведровську.

Ми об’єднуємось заради перемоги! Ми об’єднуємо зусилля наших команд заради майбутнього нашого краю! Віримо, що спільними зусиллями – майбутнього депутата у Верховній раді і наших тут – ми зможемо допомогти шахтарям та вугільній галузі, зможемо залучати ресурс для покращення інфраструктури і відбудови наших доріг, сприяти залученню інвестицій, створювати усі можливості для комфортного життя мешканців округу.

Ми повинні привести у Верховну раду нові обличчя, з новим мисленнями і цілями! Не зіпсованих владою і політикою, тих, хто здатен втілювати реформи і хоче якісних змін! Тих, хто буде дбати за округ і людей, які делегували їм повноваження представляти їх інтереси у Парламенті.

21 липня прийдіть на виборчі дільниці і проголосуйте за Валентину Ведровську!

Проголосуйте за майбутнє! Слава Україні!”

З такою позицією лиш можна привітати, адже в регіоні кандидати показали політикам, що потрібно об’єднуватись заради перемоги.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − eight =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!