Політичні партії

На Сокальщині обговорили процедуру люстрації

У Народному домі Сокаля відбулися загальні збори громади Сокальщини, на яких були присутні представники осередків політичних партій, громадських організацій, жителі райцентру. Обговорено пропозиції щодо створення в районі громадської Люстраційної комісії. Виступили керівники ГФ «Сокальська варта» Степан Пенцак, «Самооборона Майдану. 10 сотня» Андрій Бабух, житель с. Переспа Мирослав Якимов, кандидати в народні депутати Василь Коляда та Ігор Новосад, голова ГО «Антикорупційне бюро Сокальщини» Тетяна Гнатишин, голова ГО «Народне слово» Ігор Кукла.

Громадські організації «Союз Чорнобиль Сокальщини», «Антикорупційне бюро Сокальщини», «Народне слово», «Самооборона Майдану. 10 сотня», «Сокальська варта» уклали угоду про партнерство і співробітництво у проведенні громадської люстрації чинних політиків, посадовців та інших осіб, які перебувають на будьяких щаблях влади.

Враховуючи всі пропозиції, громада вирішила створити в Сокальському районі громадську Люстраційну комісію. До її складу включили: Юрія Каплету, Михайла Кудрявця, Ярослава Лагоду, Володимира Дробота, Олександра Стадника, Юрія Ганіткевича, Мирослава Якимова.

В «різному» повідомили, що Василь Денека, голова правління благодійного фонду «Спорт. Діти. Майбутнє», за власні кошти придбав автомобіль, який переобладнали під потреби АТО. Його освятив о. Петро Звір і разом з гуманітарним конвоєм цей автомобіль уже вирушив до східних кордонів України.

Тетяна ГНАТИШИН, голова громадської організації «Антикорупційне бюро Сокальщини».

Голос Сокальщини на GoogleNews