Політичні партії

На Сокальщині приймаються звернення від виборців

Постановою Верховної Ради України від 22 лютого 2014 року №757VII «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України» призначено позачергові вибори Президента України на 25 травня 2014 року.

Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день голосування виповнилося 18 років. Підставою реалізації виборцем свого права на виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці. Виборець може бути включений до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

З 8-9 травня 2014 року дільнична виборча комісія надає для загального ознайомлення у приміщенні дільничної виборчої комісії попередні списки виборців. Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення списку виборців, а також про включення до списку виборців.

На попередніх виборах були випадки невключення громадян до списку виборців, а також були неточності в написанні прізвища, імені та по батькові, дати народження та неправильної виборчої адреси. Відділ ведення Державного реєстру виборців звертається до усіх мешканців Сокальського району з проханням прийти і перевірити свої дані.

Особливу увагу звертаємо тих виборців, які не змогли проголосувати на виборах народних депутатів України, які будуть голосувати вперше, тобто ті громадяни, яким виповнилось 18 років. Якщо виборець певний час перебував за кордоном і ставав на консульський облік, відбував покарання, проходив військову службу, в таких випадках для здійснення свого виборчого права необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців. При собі необхідно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Сокальської райдержадміністрації приймає звернення від виборців постійно та надає консультації щодо внесення змін та включення до Державного реєстру виборців. Перевірити дані можна вже сьогодні, не варто чекати того моменту, коли списки будуть на виборчих дільницях. З 26 квітня 2014го відділ ведення Державного реєстру виборців для зручностей виборців працює без вихідних.

Усі заяви повинні бути подані до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше як за 5 днів до дня виборів, тобто до 19 травня 2014 року включно.

Відділ ведення Державного реєстру виборців розташований за адресою: вул. А. Шептицького, 26, м. Сокаль, в приміщенні Сокальської райдержадміністрації (ІV поверх), тел.: 73057, 73778.

Оксана ЗІНЬКО, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.