Політичні партії

На виборах до ради Великомостівської ОТГ перемогла “Свобода”

У Великих Мостах на виборах до міської ОТГ “Свобода” посіла перше місце, отримавши 17% голосів виборців, випередивши найближчого переслідувача БПП на 7%.

Також до Великомостівської міської ради увійдуть ще 8 політичних партій: БПП 10,239 %(3 депутати), НРУ 10,067 %(3 депутати), БАТЬКІВЩИНА 9,895 %(3 депутати), УКРОП 8 %(3 депутати), САМОПОМІЧ 7,426 %(2 депутати), Громадянська Позиція 7,273%(два депутати), Народний ФРОНТ 6,756%(2 депутати), КУН 5,359%(2 депутати).

Такі дані попереднього підрахунку голосів повідомив кореспонденту “КРИСТИНОПІЛЬ.INFO” керівник виборчого штабу “Свободи” Ігор Петренко, який зазначив, що: “З 26-ти округів свободівці перемогли у 11, при цьому покращивши результат  попередніх місцевих виборів. Адже тепер за попереднім підрахунком свібодівці будуть представлені в Великомостівській міській раді 6-ма депутатами, що на два мандати більше ніж у попередній каденції”.

Варто зазначити, що явка на виборчих дільницях 29 жовтня у неділю, під час виборів до Великомостівської ОТГ склала 50 % виборців.

На посаду міського голови найбільше голосів отримав чинний голова Великих Мостів Ярослав Ройко (61,8%), який йшов самовисуванцем. Кандидат від «Свободи» Роман Кісілевич отримав 22,1% голосів, Михайло Лукач з «Батьківщини» – 11,8%, а кандидатка від Радикальної партії Ляшка Галина Березовська – 5,3%.

Нагадаємо, що до Великомостівської ОТГ увійшли місто Великі Мости, села: Борове, Куличків, Бутини, Піддовге, Пристань, Шишаки, Двірці, Волиця, Заріка, Реклинець, Стремінь із загальною кількістю жителів 14220 осіб.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.