Головна / Політичні партії / Нам необхідна політика змін

Нам необхідна політика змін

25 лютого виповнюється дворічний термін президентства В. Януковича.

Що маємо?

Перед виборами Янукович обіцяв почути кожного, покращити життя вже сьогодні. Збрехав – не чує і не бачить, як живеться українському народові. Купка олігархів, наближених до президента і «регіоналів» багатіють, український народ бідніє. Соціальноекономічна, гуманітарна, міжнародна політика і реформи від Януковича і його уряду доказали неспроможність ефективно керувати державою. Докотилися і дожили ми до часу, коли в Україні все вирішує одна людина – Президент. Без нього не вирішується жодне питання, без його дозволу не приймається жодне відповідальне рішення – ні Верховна Рада, ні міністри, ані обласне чи районне керівництво не зважуються діяти без відома «президентської руки». І ця «сильна» рука здатна задушити власний народ. В роки незалежності ми маємо політичних в’язнів. Ми сплачуємо податки, а захистити нас нікому. Правоохоронні органи, замість захисту своїх громадян, діють як «правопохоронні». Тотальна корупція губить все людське. Централізація влади і ресурсів в одних руках набирає страшних масштабів, органи місцевого самоврядування нехтуються, громадянське суспільство в занепаді.

Що робити?

В ході підготовки до виборів до Верховної Ради України, які визначені на 28 жовтня 2012 року, маємо шанс для зміни ситуації в Україні. Досвід попередніх років вчить, що в найтяжчі періоди ми зобов’язані об’єднуватись. 22 січня 2012 року на Софіївському майдані в Києві найвпливовіші партії підписали Угоду про спільні дії української опозиції. Збори активу і депутатів місцевих рад трьох найбільш рейтингових політичних партій Львівської області 11 лютого підтримали Угоду, ухвалену на Софіївському майдані, та Угоду про спільні дії об’єднаної національної опозиції на Львівщині, укладену між партіями 1 лютого у Львові. 15 лютого відповідна угода підписана між районними організаціями ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», ПП «Фронт змін».

Опозиція пропонує альтернативу розвитку України, як демократичної країни, країни – для всіх людей, а не купки наближених до влади. Нам втрачати більше нічого. Ми маємо право на краще життя. Але для цього необхідно діяти. Від наших з вами дій у періоди прийняття відповідальних рішень залежить наше майбутнє.

Яка наша мета?

Наша спільна мета – відновлення справжнього народовладдя в Україні у відповідності до 5 статті Конституції: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. …Ніхто не може узурпувати державну владу».

Те, що нині чинять з Україною і народом, владою назвати не можна.

Тому опозиційні сили, незалежно від ідейних поглядів, об’єднуються для спільної боротьби проти антинародного правлячого режиму. Ми не боїмося цієї влади і готові захищати наші права. Український народ має бути господарем у своїй країні.

Володимир ЧУБ, заступник голови районної ради, член фракції «За зміни».

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.