Політичні партії

Народ просто так не відступить

Посадовці Сокальської райдержадміністрації, не виконавши рішення народного віча, яке довів їм до відома Штаб національного спротиву, 8 лютого розпломбували кабінети, які були опломбовані на вимогу громади. 10 лютого вони вирішили прийти на робочі місця, однак віче, яке провели в неділю, 9 лютого, підтвердило попередні вимоги: голова і заступники мають написати заяви про складання своїх повноважень як керівники структури диктаторського режиму В. Януковича; має бути лист від Сокальської РДА про те, що адмінприміщення, яке з невідомих причин нині перебуває на балансі Сокальської РДА, має бути повернуто у власність територіальній громаді в особі Сокальської районної ради. Для цього необхідні листи в Кабінет Міністрів України та Фонд Державного майна про те, що РДА добровільно погоджується це приміщення передати у власність територіальній громаді Сокальського району в особі районної ради.

У понеділок вранці, прийшовши на роботу, керівництво райдержадміністрації не виконало цих вимог, які їм поставила громада під час віча і про які голова РДА Наталія Карташова заявила особисто перед громадою. Тому, не отримавши підтверджувальних документів про те, що ці вимоги виконані, громада, Штаб національного спротиву прийняли рішення відновити опечатування приміщень і не допустити посадовців до своїх робочих місць, оскільки вони проігнорували рішення громади.

10 лютого відбулось засідання Штабу національного спротиву, де був присутній прокурор Сокальського району Андрій Манькут, велись дискусії про те, як бути далі. Усі попередні вимоги залишаються в силі, і ще громада вирішила, що керівники РДА не будуть допущені на робочі місця до того часу, доки не будуть випущені на волю усі заручники Євромадану. Люди нині перед стінами райдержадміністрації звели барикади зі снігу, автошин (на знімку), організовано чергування. Ми свідомо розуміємо, що революційний дух Києва передається громадянам, а Штаб національного спротиву є посередником між людьми і адміністрацією, яка, на мою думку, досі не зрозуміла моральних і суспільних вимог сьогодення. Чиновники повинні все осмислити і особисто прийняти рішення, бо складається враження, що на їхні рішення впливають з вище.

З громадою необхідно спілкуватись, працювати по-новому, йти на переговори, домовленості, переконувати, а не стояти на своєму. Нині народ хоче зміни влади, справедливості, прозорості, демократизації суспільства, тому він просто так не відступить.

Володимир ЧУБ,
заступник голови Сокальської районної ради, член Штабу національного спротиву.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.