Політичні партії

Народний депутат Олег Мусій звітавув перед громадою за роботу у 2017 році

29 січня в сесійній залі Сокальської районної ради звітував про зроблену у 2017 році роботу Народний депутат від 124 виборчого округу Олег Мусій. Народний обранець розповів що вдалося йому зробити протягом минулого року, які питання вирішити, а які ні. Розпочав Олег Мусій із роботи саме у Верховній Раді, де він є позафракційним депутатом. За звітній період в нього 9 виступів з трибуни і 49 з місця. Було подано 167 правок до 9 різних законів. З них 119 враховано і 48 відхилено. Також у 2017 році народним обранцем було виголошено 16 запитів, направлено 743 депутаських звернення.

Що ж стосується роботи Олега Мусія, в своєму виборчому окрузі саме в Сокальському районі, у минулому році до нього на особистий прийом в Сокалі звернулось 317  громадян, а загалом в його приймальню – 578 чоловік. Також Олег Мусій в минулому році започаткував практику виїзних прийомів в місцевих радах району, де до нього звернулось 166 осіб. Опрацьовано 122 письмових та 46 усних звернень, 400 чоловік отримали юридичну підтримку. Серед тих звернень, які вдалось вирішити позитивно – пільгове забезпечення медикаментами та перерахунки пенсій.

Серед найбільш болісних питань, для Сокальського району є дороги. Проте Олег Мусій відзначив, що минулого року було багато зроблено в цьому плані. Завдяки виділеним коштам з районного бюджету на ремонт і відновлення доріг, він міг відстоювати це питання на обласному та всеукраїнському рівнях. Відтак народний депутат висловив сподівання що в 2018 році особлива увага буде приділена дорозі Сокаль-Стоянів, особливо на території Тартаківської сільської ради.

В минулому році через державний фонд соціально-економічного розвитку вдалось залучити для всього 124 виборчого округу 10 млн. грн. З них 5 млн. грн. вже використані, а 5 млн.грн. надійшли в грудні, але їх можна буде освоїти вже в цьому році. Ці кошти скеровані на 84 об’єкти Сокальщини, Червонограда та Кам’янка -Бузького району.

Паралельно із роботою у Верховній Раді Олег Мусій працює на громадських засадах і допомагає проводити різноманітні просвітницькі медичні заходи. В їх рамках на Сокальщині проводилось безкоштовне вимірювання тиску, цукру в крові в поліклініці СЦРЛ, на шахтах та в приймальній народного депутата в міській раді.

Далі, після виступу народного депутата відбувся діалог між присутніми. Зокрема люди скаржились на перевізників, також висловлювали претензії щодо діяльності місцевої прокуратури, районної медицини, незрозумілим перерахуванням пенсій, відповідальністю народних депутатів тощо.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.