Політичні партії

Найближчим часом запровадження комендантської години на Львівщині не передбачається

На Львівщині, як і у всій Україні, запроваджують надзвичайний стан: що це означає – поясний голова ЛОДА Максим Козицький.

Ймовірно, надзвичайний стан почне діяти вже сьогодні – після того як Верховна Рада затвердить указ Президента.

Йдеться про усі області, окрім Донецької і Луганської, де триває ООС.

Прошу не плутати поняття «надзвичайний стан» та «воєнний стан». Запроваджуючи надзвичайний стан, ми діємо на випередження. Щоб Росія не могла реалізувати на території України будь-які провокації.

Обмеження, пов’язані з надзвичайним станом, будуть варіюватися, залежно від регіону, тому на Львівщині створили оперативний штаб для координації зусиль. Після того як Верховна Рада затвердить Указ Президента, відбудеться перше засідання цього штабу. Ми скличемо пресбрифінг і зможемо дати конкретнішу інформацію щодо обмежень, які запроваджують у нашій області.

Брифінги відбуватимуться регулярно.

Для звичайних жителів Львівщини нічого зараз не зміниться. Обмежень свобод громадян не буде.

Комендантської години запроваджувати не будуть!

Усі силові структури та структури, які стежать за громадським порядком, переходять у посилений режим роботи.

Прошу усіх мати при собі документи і ставитися з розумінням до таких заходів. І головне – черпати інформацію лише з достовірних джерел! Відслідковуйте сайт ОДА, офіційні сторінки соціальних мереж Львівська обласна державна адміністрація і мої сторінки у фейсбуці, інстаграмі та телеграмі.

Звертаюся до кожного жителя Львівської області і хочу, щоб мене почули: все під контролем. Президент Володимир Зеленський, Збройні сили, Львівська ОДА, органи місцевої влади мають чіткі інструкції щодо того, як діяти і як реагувати на можливі провокації.

Про воєнний стан зараз не йдеться.

Про мобілізацію зараз також не йдеться. Найближчим часом проведуть навчальні збори резервістів в батальйонах і бригадах територіальної оборони.

Ми на своїй землі. У злагоді та єдності – ми непереможні.

 598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.