Політичні партії

Про підтримку Петра Федашка в народні депутати відомими особистостями

ПЕТРО МУЗИЧКА,
голова постійної депутатської комісії з питань бюджету і соціального розвитку Радехівського району:

На мою думку, Петро Федашко відріз-няється від більшості депутатів Львівської обласної ради тим, що він є патріотом і йому не потрібно постійно переконувати у цьому людей, виголошуючи довгі та красиві промови, бо, на відміну від інших, він не використовує популізм, а доводить свою відданість справі реальними діями. Я підтримую рішення Петра Федашка балотуватися до Верховної Ради. Його беззаперечною перевагою, як майбутнього законодавця, є те, що він, маючи досвід роботи депутатом Львівської обласної ради та членом комісії з питань бюджету і розвитку, знає анатомію фінансово-економічного процесу та знайомий з усіма проблемами регіону зсередини. Ці глибокі знання в поєднанні з позитивними рисами характеру, спроектовані на діяльність у Верховній Раді, дадуть хороший результат і принесуть багато користі як і нашому регіону зокрема, так і Україні в цілому.           

РОДІОН МІЛЛЕР,
директор КП "Червоноградський ринок":

Я бачу депутатом у Верховній Раді України від нашого регіону насамперед людину місцеву. Ідеальний кандидат має бути молодим, перспективним, знайомим з усіма проблемами свого краю, який буде зустрічатися з мешканцями нашого краю, з представниками місцевого самоврядування, місцевими представниками бізнесу, вирішувати питання, які потребують втручання представників влади на всеукраїнському рівні. Ця людина регулярно має звітуватися перед своїми виборцями про проведену роботу.        

   

ОЛЕГ ПЕЛИХ,
заступник міського голови м. Соснівка:

З Петром Васильо-вичем ми знайомі з 2012 року. Нещодавно він очолив комісію, створе-ну у зв'язку з заборгов-ністю по заробіт-ній платні на Центрально-збагачувальній фабриці міста Соснівка. Знаю, що діяльність комісії вже принесла конкретні результати. Однозначно можу сказати, що Петро Васильович коли дає обіцянку, то завжди її виконує. Він – наполеглива людина, яка завжди йде до своєї мети. За час перебування як депутата у Львівській обласній раді він виконав майже усі обіцянки, дані виборцям. Тому ми щиро сподіваємося, що він стане у Верховній Раді нашою людиною і буде постійно підтримувати контакти з місцевим самоврядуванням

Юрій ШУХЕВИЧ,
Герой України, 5 номер виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка, син головнокомандувача УПА Романа Шухевича:

Петро Федашко. Це прізвище мені стало відомим з того часу, як був зроблений чи відновлений (не знаю навіть як сказати) музей Маркіяна Шашкевича в с. Нестаничі. Тоді я вперше спочатку познайомився з прізвищем, а потім із людиною. Насамперед, він мій земляк із Радехівщини, бо я теж там народився. І знаю, що, власне, Петро зробив багато не тільки для музею Шашкевича, але й для відновлення церков та інших історичних пам'яток. Для мене це дуже важливо, адже я вважаю, що культура є однією з основ, про які ми повинні дбати, бо це наше минуле. Без минулого немає майбутнього. Тому я тоді звернув увагу на Петра Федашка, а потім побачив це прізвище серед депутатів Львівської обласної ради. Не скажу, що коли-небудь помічав за ним як за депутатом погане. Бо, знаєте, в нас до депутатів обласної ради, аналогічно до представників інших рад, є дуже багато застережень. Так от, я завжди ставився схвально до того, як Петро голосував в обласній раді. А ще Федашко проходить по Сокальському округу, його знають у Червонограді, де він живе. Люди Петра дуже цінують, адже те, що у наших умовах можна зробити як депутату, так і загалом людині, він старається для свого округу реалізувати (точніше, якщо розглядати вужче, для Червонограда, але це ж частина цілого округу). Думаю, у Верховній Раді Петро Федашко здатен всіляко допомагати не лише своєму округу в цілому, а й нашій області, ну, і цілій Україні. Ось чому я підтримую Петра Федашка. 

Голос Сокальщини на GoogleNews