Політичні партії

Про вибори, дороги та бюджетні кошти…

За ініціативою та під керівництвом члена політради партії ВО «Батьківщина», народного депутата України від Сокальського виборчого округу №124 Степана Курпіля 13 жовтня проведено регіональне зібрання партійного активу та депутатів місцевих рад – членів депутатських фракцій ВО «Батьківщина».

Воно пройшло в залі засідань Соснівської міської ради, в рамках проведення святкових заходів до Дня Покрови і Дня створення УПА та відкриття в міському парку біля Української греко-католицької церкви пам’ятників-погрудь національним героям України Степанові Бандері та Івану Климіву-«Легенді». В заході взяли участь члени бюро територіальних парторганізацій виборчого округу та депутати Червоноградської та Соснівської міських рад, Гірницької селищної ради, Сокальських районної і міської рад, Великомостівської міської ради, Кам’янка-Бузьких районної і міської рад, а також Добротвірської селищної ради.

Степан Курпіль наголосив присутнім на розпорядженнях центральних керівних органів партії ВО «Батьківщина» та рішеннях бюро ЛОПО, спрямованих на організацію підготовки до президентських виборів 2015 року. Зокрема, проаналізовано ініціювання депутатськими фракціями розгляду та прийняття місцевими радами рішення щодо законопроекту «Про порядок імпічменту Президента України», підсумовано збір підписів під зверненням громадян до Європейського суду з прав людини у справі Юлії Тимошенко партійним активом виборчого округу.

Особливу увагу звернуто на питання щодо проведення паспортизації виборчих дільниць округу та залучення до цієї роботи партійного активу та депутатського корпусу місцевих рад. Не менш актуальним було також питання побудови єдиної штабної виборчої вертикалі по всій країні, зокрема, створення та керівництва окружними виборчими штабами на президентських виборах 2015 року.

Голови Сокальської, Кам’янка-Бузької районних та Червоноградської міської партійних організацій довели присутнім рішення бюро ТПО про рекомендацію кандидатури народного депутата України Степана Курпіля на посаду керівника окружного виборчого штабу. Це одноголосно підтримали загальні збори.

Степан Курпіль підсумував об’єднавчі процеси в партії та відзначив їхній позитив як в межах держави та області, так і на території виборчого округу.

Окремим питанням порядку денного регіональних зборів були проблеми регіону та обговорення шляхів їх вирішення. Зокрема, всіх турбує напружена ситуація зі збутом вугілля в ДП «Львіввугілля», яка створює заборгованість по заробітній платі в шахтарських колективах та негативно впливає на дохідну частину місцевих бюджетів. Жорсткій критиці піддана робота місцевих органів Державної казначейської служби, які практично блокують використання бюджетних коштів місцевих громад. Не витримує жодної критики також стан автомобільних доріг у виборчому окрузі. Крім меж м. Червоноград, всі державні та комунальні дороги на території округу – в аварійному стані та потребують термінового ремонту.

Підсумовуючи регіональні збори партійного активу та депутатів місцевих рад, народний депутат України від виборчого округу №124 Степан Курпіль пообіцяв зробити все від нього залежне для покращення соціально-економічної ситуації в регіоні.

Олег КОЖУШКО,
голова Сокальської районної організації політичної партії ВО «Батьківщина», помічник народного депутата України Курпіля С. В. у виборчому окрузі №124.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.