Політичні партії

Звернення до територіальної громади Сокальського району щодо ситуації з прийняттям районного бюджету на 2014 рік

Ми, керівники депутатських фракцій та груп, що об'єднались у міжфракційне об'єднання "Народна рада" Сокальської районної ради, стурбовані ситуацією, що склалася в районі з формуванням та прийняттям районного бюджету Сокальського району на 2014 рік.

В зв'язку з цим повідомляємо про таке. Враховуючи дату опублікування Закону про Державний бюджет України, Бюджетний кодекс України та чинний Регламент Сокальської районної ради, висловлюємо свою позицію щодо неприйняття рішення про районний бюджет Сокальського району на 2014 рік в терміни, передбачені законодавством.

Станом на 25.01.2014 року Сокальській районній раді проект рішення про районний бюджет Сокальського району на 2014 рік не був поданий. Крім того 24.01.2014 року Сокальська РДА з незрозумілих причин скасувала засідання колегії, призначене на 10.00 год., щодо погодження вищевказаного проекту рішення. Запропонований на розгляд районної ради бюджет на 2014 рік в районну раду поданий несвоєчасно, з порушенням 73 статті Регламенту Сокальської районної ради щодо формування бюджету у співпраці з постійною комісією з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з багатьма упущеннями і прорахунками, на що було вказано Сокальській РДА. Тому на засіданні комісії 3.02.2014 р. було вирішено направити проект районного бюджету на доопрацювання та врахування висловлених зауважень.

Однак 8.02.2014 р. районна рада отримала лист від Сокальської РДА про небажання доопрацювати проект рішення "Про районний бюджет Сокальського району на 2014 рік" згідно з висновком комісії, що не забезпечує дотримання Регламенту районної ради.

Ми усвідомлюємо необхідність прийняття районного бюджету для забезпечення своєчасного фінансування заробітної плати працівників установ і організацій, оплати енергоносіїв, медикаментів, тощо. Єдина вимога до райдержадміністрації – доопрацювати бюджет, максимально врахувавши пропозиції територіальних громад, та повторно подати його на розгляд районної ради.

З метою врахування інтересів територіальних громад, працівників бюджетної сфери, отримувачів соціальних допомог та задля недопущення соціальної напруги в районі вважаємо доцільним проведення громадських слухань перед прийняттям районного бюджету.

Сергій КОСТЮК, голова постійної депутатської комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.
Василь БОЙКО, голова фракції "За Україну!"
Василь СМОЛИНЕЦЬ, голова фракції ВО "Батьківщина".
Тарас СТАРОДУБ, голова фракції ВО "Свобода".
Микола ПАСЬКО, голова депутатської групи "За Сокальщину!"

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.