Політичні партії

Олег Тягнибок: “Україна має бути президентською державою з сильним місцевим самоврядуванням”

"Україна зможе належно реагувати на внутрішні та зовнішні виклики, коли буде державою із президентською формою правління та сильним місцевим самоврядуванням. Також ми твердо переконані, що потрібно скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів, а також у разі антиукраїнської, антидержавної та українофобської діяльности". Про це заявив у Вінниці 3 травня 2014 року на зустрічі з громадою міста Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода", кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок.

Лідер націоналістичного об'єднання зокрема заявив:

"В умовах неоголошеної війни Росії проти нашої держави саме представники колишньої влади, яка тісно співробітничала з агресором, найбільше говорять про децентралізацію та федералізацію України. Натомість забезпечення права територіяльним громадам відкликати депутатів місцевих рад, суддів місцевих судів та права висловлення недовіри голові виконавчого комітету, землевпоряднику та керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму; підвищення ролі місцевого самоврядування шляхом перерозподілу повноважень та фінансових ресурсів між центральними органами влади та місцевими громадами за принципом формування бюджету "знизу догори"  ось ті шляхи реформування місцевого самоврядування, які пропонує "Свобода".

"Ухвалення закону про імпічмент Президента, скорочення терміну перебування на посаді Президента України до чотирьох років, умова, що одна і та ж особа може обіймати цю посаду не більше ніж два терміни поспіль, запровадження пропорційної системи виборів до парламенту за відкритими виборчими списками, ліквідація обласних та районних держадміністрацій, передача їхніх повноважень виконкомам місцевих рад дозволять реально відновити в Україні здоровий баланс управління державою, за якого громада матиме можливість впливати на дії як центральної, так і місцевої влади".

Христина ШКАВРІН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.