Головна / Політичні партії / Вона – символ нашої перемоги!

Вона – символ нашої перемоги!

В Україні триває збір підписів громадян під зверненням до Європейського суду з прав людини з проханням пришвидшити розгляд "справи Юлії Тимошенко".

Голова Сокальської районної організації партії "ВО "Батьківщина" Олег Кожушко наголосив, що "ЄСПЛ у своєму попередньому рішенні, яке набрало чинності 31 липня, вже визначив, що арешт Юлії Тимошенко був політично вмотивованим, замовним та незаконним і Європейський суд визнав її політичним в'язнем. Саме тому не тільки політично, а й юридично Юлія Тимошенко незаконно знаходиться за гратами, а українська влада зволікає з виконанням рішення Європейського суду".

За словами Олега Кожушка, "ЄСПЛ продовжує розглядати справу Юлії Тимошенко за прискореною процедурою, але ж безумовно ця процедура триває не один день. Кожен день є серйозна загроза життю Юлії Тимошенко, тому що вона не тільки знаходиться за гратами, сьогодні вона є заручником злочинної політичної системи. І поки вона живе, поки вона бореться, вони не можуть спокійно спати, бо розуміють – настільки мало часу їм залишилося перебувати у владних кабінетах". 

 О. Кожушко повідомив, що "сьогодні не тільки в Києві, а й по всій Україні, у всіх містах та селах, триває збір підписів. Я переконаний, що сотні тисяч, мільйони громадян підтримають наше звернення до Європейського суду – розглянути питання Юлії Тимошенко без зволікань, якомога швидше, щоб поставити крапку в політичному терорі, який розв'язаний в Україні. А Юлія Тимошенко була і буде символом боротьби, символом нашої перемоги". За його словами, звернення з підписами громадян буде спрямовано до ЄСПЛ, коли їх буде зібрано не менше одного мільйона.

"Юлія Тимошенко, з одного боку – така ж, як і всі ми, проста громадянка України. З іншого, – державний діяч, за яку на президентських виборах 2010 року проголосувало понад 12 мільйонів виборців. Мільйони людей будуть підтримувати її і на президентських виборах 2015 року, бо саме з нею, як загальнонаціональним лідером, пов'язують свої плани на звільнення України від кримінального клептократичного режиму та на зміни в країні відповідно до європейських стандартів. Юлія Тимошенко була, є і надалі залишатиметься головним політичним опонентом Януковича. Її кримінальне переслідування та ув'язнення Янукович розглядає лише як спосіб не допустити її до участі у виборах глави держави. Це порушує права не лише Юлії Тимошенко, але й мільйонів її співвітчизників, які таким чином позбавляються можливості проголосувати за свого кандидата", – наголосив голова Сокальської "Батьківщини".

Громадяни району також звертаються до ЄСПЛ, щоб максимально швидко розглянути справу Юлії Тимошенко і винести відносно неї остаточне справедливе рішення. Активісти Сокальської "Батьківщини" вже зібрали понад тисячу підписів. Бажаючих поставити свій підпис під зверненням до Європейського суду з прав людини просимо звертатися до активістів Сокальської районної партійної організації або в Громадську приймальню народного депутата України Степана Курпіля:
м. Сокаль, вул. В. Стуса, 1-А, тел. 2-27-93.

Євген МАТВІЇВ,
депутат районної ради ("Батьківщина"), помічник народного депутата України Курпіля С. В.

На світлині: активісти "Батьківщини" Михайло СИРОЇД та Ігор ЯРОШ в агітаційному наметі по збору підписів громадян до ЄСПЛ в м. Сокаль.

Світлина Володимира Евеля.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − 14 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!