Головна / Політичні партії / Усвідомлення дійсності

Усвідомлення дійсності

Диктатурі в Україні покладено край. Маємо нову, підтриману Майданом, владу державного рівня. А це значить, що громадянське суспільство набирає ходи, незважаючи на агресивні імперські плани керманичів одвічного сусіда. А чи усвідомлюємо ми дійсність?

Уроки пройденого етапу.

Маємо бути вдячними молодому студентському поколінню за активність і незаангажованість у рішеннях і діях. Маємо дякувати всім учасникам Майдану від села до Києва і молитись за «Небесну сотню», за їхні жертовність, відданість і досягнуту перемогу. Маємо схилити голови перед священицтвом за молитви і підтримку віри у перемозі. Маємо пам’ятати і дякувати всім, хто підтримував Майдан морально, матеріально та організаційно.

Висновок.

В громадянському суспільстві європейського типу, про яке ми поки що мріємо, все-таки діють правила влади; народу, а не диктатура влади, гідність і право людини, а не угодовство керівникам при владі. Подальшу розбудову громадянського суспільства забезпечить відбудова української державності на принципах верховенства права, забезпечення прав і свобод громадян, прозорості рішень і дій, публічності, чесності, порядності і справедливості.

Як бути далі.

Майдан довів, що зміни на краще можливі, якщо люди твердо хочуть змін. Але розмови про права людей треба урівноважити розмовами про обов'язки. Бо якщо ми боремось за права і не пам’ятаємо за обов'язки, і не хочемо знати, які вони в нас є, тоді абсурдною стає боротьба за права. Нинішнє захоплення подіями не повинне відволікати від наступних кроків – докорінної зміни влади на місцях, – і виконавчої і представницької. Безкомпромісної боротьби з корупцією та забезпечення зростання економіки. Згодом – справедливого перерозподілу національного продукту та соціальних реформ.

Підсумок.

Нова Україна після Януковича наповнює новим змістом поняття змін. Необхідно змінюватися особисто і сприяти змінам навколо. Стосується і представників народу у владі. Хто не забезпечить цих змін, буде змінений також. Здійснювати це будуть люди, громадяни, які подолали страх, мають розум і політичну волю. Попереду багато роботи і достатньо кожному, хто бажає бути корисним Україні на шляху демократичних перетворень та інтеграції в Європейський Союз. Ми заслужили кращого майбутнього.

Слава Україні !

Володимир ЧУБ,
заступник голови Сокальської районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!