Політичні партії

Відкриттям пам’ятника у Львові вшанували пам’ять провідника УВО-ОУН, військового і політичного діяча Юліана Головінського

Напередодні, 12 жовтня, у Львові відбулося урочисте відкриття пам’ятника провіднику УВО-ОУН, військовому і політичному діячеві Юліанові Головінському. Участь у цьому заходів взяв депутат Львівської обласної ради, голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик.

Від імені голови Львівської обласної ради Петра Колодія Ярослав Качмарик передав вітання громаді Львівської області з нагоди відкриття пам’ятника провідникові УВО-ОУН, військовому і політичному діячеві Юліанові Головінському. Він, зокрема, зазначив, що керівництво обласної ради висловлює велику вдячність організаційному комітету, завдяки старанням якого у Львові з’явилося місце, де щоразу збиратимуться люди, аби вшановувати пам’ять Юліана Головінського.

Вітаючи присутніх, Ярослав Качмарик також зазначив, що саме ж місце, де відкрили пам’ятник Юліанові Головінському, є дуже символічним. Адже поруч розташовуються церква та школа, а це означає, що сюди завжди приходитимуть люди, зокрема, молодь, аби вшанувати пам’ять цієї видатної особистості – сотника Української Галицької Армії, співорганізатора Української Військової Організації, бойового референта, крайового провідника Організації Українських Націоналістів Юліана Головінського.

«Нині відкриваємо у Львові пам’ятник людині, яка своє життя присвятила служінню Україні та її народові. Сподіваюся, що велика любов до нашої країни, яскраві та відважні подвиги Юліана Головінського для сучасної молоді стануть справжнім натхненням і прикладом для наслідування, а також допоможуть плекати нових героїв, які будуть готові до боротьби за Українську державу.

Останнім часом у Львові було відкрито багато пам’ятників, серед яких – пам’ятник Степанові Бандері. Також відкрито Музей національно-визвольної боротьби. Також вірю, що у нашому місті обов’язково будуть пам’ятники Андреєві Шептицькому та Романові Шухевичу. Але, що найголовніше, то у Львові є люди, які пам’ятають історію України та вчаться на ній», – сказав він.

Голос Сокальщини на GoogleNews