Політичні партії

Чому вартує віддати свій голос за Ігора Новосада?

Ігоря Новосада знаю давно і знаю його, як успішного підприємця, менеджера і лобіста. Він, не будучи у владі, зміг залучити в наш район значні інвестиції. Це десятки мільйонів гривень, за які проведено утеплення лікарень у Сокалі і Червонограді. Зараз, за участі Ігоря Новосада розроблено і впроваджується в містах Сокаль, Червоноград, Соснівка і селищі Гірник проект з енергоощадності, який дозволить зекономити нашим радам до 50% коштів за енергоресурси. А це – можливість покращити нашим громадам матеріальну базу, підтримувати в нормальному стані дороги.

Зараз Ігор Новосад із однодумцями з «Сокальської фундації» працює в напрямку залучення інвестицій з США, які дозволять забезпечити лави наших шахт новітнім обладнанням.

Думаю, такі люди як Ігор Новосад повинні бути у Верховній Раді. Я голосуватиму за Ігоря Новосада і закликаю зробити це моїх колег підприємців і фермерів.

Петро ПИЛИПЧУК, депутат Сокальської районної ради, підприємець

Ігор Новосад бере активну участь у роботі ПольськоУкраїнської Господарської Палати. Зокрема, в контексті підтримки проектів у Сокальському районі та Червонограді. Традиційно багато часу приділяє екологічним проектам у напрямку українськопольської співпраці. Це логічно, адже Польща є основним сусідом відповідних районів і, зрозуміло, що всі проблеми пов’язані з річкою Західний Буг і екологічні проблеми регіону стосуються польської сторони. Тому за участі Ігоря Новосада активно розробляються проекти із залученням польського фінансування для вирішення транскордонних екологічних та інших проблем. Розробки першого такого проекту ми вже почали і, незалежно від результатів виборів, ми продовжимо цю роботу наступного року. Обрання Ігоря Новосада депутатом Верховної Ради підсилить нашу діяльність у напрямку залучення додаткових інвестицій і реалізації проектів між польськими і українськими компаніями у вашому регіоні.

Бажаю Ігорю Новосаду перемоги!

З повагою, Олег ДУБІШ,•заступник голови ПольськоУкраїнської Господарської Палати.

Ігор Новосад багато років працював у Києві, але переймається проблемами Сокальського району, Червонограда. Для їх вирішення у столиці зібрались вихідці з Сокальщини, які досягли певних висот в суспільному житті. Ця зустріч стала початком роботи громадської організації «Сокальська фундація». Це сталось після подій на Майдані, де у важкі часи Ігор підтримував сокальську 10 сотню Самооборони Майдану. Тоді відбувся телеміст КанадаУкраїна, ініціатором якого став Ігор Новосад. Вдалось зібрати чималу суму для допомоги сокальським майданівцям.

Навесні ми зібрались, аби спільно подумати, яким чином допомогти Сокальському району, як популяризувати його і залучити в наш край туристів. У найкоротші терміни, за активної участі Ігоря Новосада, було досягнуто успіхів в інвестиційному напрямку. У регіоні вже зараз починають працювати інвестори по програмі енергоощадності.

Триває робота над розвитком туристичного проекту «Белз – місто трьох культур», створенням Центру паломництва у княжому місті та відпустовому місці явлення Богородиці в районі сіл КорчминСтаївка на українськопольському кордоні.

Хай Бог береже усіх нас.

З повагою,протоієрей о. Роман НЕБОЖУК, директор Центру Патріаршої курії УГКЦ.

Із наближенням 26 жовтня – дня виборів народних депутатів України – все виразнішими стають обриси фіналістів передвиборчих перегонів, жорсткішими дії окремих кандидатів, використання різного роду дозволених і не дозволених способів ведення боротьби. Вже визначаються і явні фаворити. Отже, в неділю громада обере гідного представника. Однозначно, це буде нове обличчя сучасної України, той, хто не обіцяє «золотих гір», не використовує адмінресурс, підкилимні міжпартійні домовленості чи обливання брудом опонентів. Це не буде зайда чи, як його ще люди називають – парашутист. Це буде наш земляк, який знає наші проблеми не з газет, радіо чи ТБ, це буде людина, батьки якого живуть поряд із нами, людина, яка була поряд у важкі часи Майдану, людина, яка вже зробила для нашого краю багато і готова продовжити роботу на вищому рівні. Обирати нам і обирати слід по справах!

Я вважаю, що такою людиною є Ігор Новосад. Я буду за нього голосувати! Закликаю це зробити і Вас!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО! Слава Україні!»

Олександр НОВАЦЬКИЙ, журналіст і громадський діяч, ведучий Сокальського майдану.
26 жовтня – вибори до Верховної ради України

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України по•одномандатному виборчому округу №124 НОВОСАДА ІГОРЯ ФАДЕЙОВИЧА

«Моя передвиборна програма складається з кількох розділів. Поперше – я, розуміючи відповідальність діяльності у найвищому законодавчому органі України – Верховній Раді, визначився із питаннями, які виражають моє бачення зовнішньої політики держави. Це те, що Україна, підписавши Угоду про асоціацію, чітко визначилась із вектором, в якому рухатиметься далі. Остаточним має бути прагнення до повноправного членства у Євросоюзі. З огляду на ситуацію із анексією Криму і війною на сході, Україна повинна увійти до структур колективної безпеки в Європі та світі. Це може бути НАТО.

Моїми базовими принципами у внутрішній політиці є:

• Україна – унітарна держава, про жодну федералізацію зі мною говорити не слід;

• державна мова – українська, із повагою до мов нацменшин, які проживають на теренах країни;

• територіальна цілісність України і повернення тимчасово окупованих територій до складу держави.

Однозначно, я за проведення реформ: податкової, пенсійної, освітньої та медичної реформ, реформу фінансовобанківського сектору, адміністративнотериторіальної реформи, і обов’язково – реформи силового блоку України. Єдине моє переконання в цьому – реформи в державі повинні робити професіонали: в медицині – лікарі, в освіті – педагоги, в гірничій галузі – шахтарі…

Подруге, розуміючи те, що у Верховній Раді представлятиму громаду нашого виборчого округу, я визначив низку завдань. Звісно ж, як на моє бачення, вони повинні відображати специфіку нашого краю і бути такими, які справді можна виконати.

Чи не єдиним місцем роботи для мешканців регіону, як і потужним джерелом надходжень у бюджет Сокальського району і Червонограда, є шахти і відповідна гірнича інфраструктура.

Видобуток вугілля зараз стає важливим сектором забезпечення енергетичної безпеки усієї України. З понад 90 шахт у державі зараз працюють близько 30. Сім з них – це копальні на наших теренах. Саме вони зараз забезпечують паливом Добротвірську, Бурштинську і Ладижинську ТЕС, що живлять електроенергією всю Західну Україну. Виходячи з цього, наш регіон повинен стати базою для реалізації Державної програми розвитку Львівсько-Волинського вугільного басейну. З проханням про розробку і подальше прийняття такої програми в стінах Парламенту, я публічно звернувся до лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, під час його перебування з візитом до Червонограда. Ця програма дасть можливість модернізувати і розвивати шахти, які працюють на Сокальщині і Червонограді, а також розглядати перспективу будівництва нових копалень, таких як «3тя Червоноградська», 1ша і 2га «Тяглявські» шахти. Це в свою чергу дасть поштовх до створення нових робочих місць, розвитку відповідної інфраструктури та облаштування доріг. Тоді в нашому краї все оживе!

У межах роботи в громадській організації «Сокальська фундація», робота якої спрямована на лобіювання інтересів Сокальщини та регіону, залучити закордонні інвестиції. У межах програми «Комплексної модернізації установ та закладів соціальної сфери, освітніх та медичних закладів для досягнення ефективного використання енергоносіїв», вдалось знайти інвестора, котрий вже зараз почав працювати і готовий вкласти в енергоощадні технології у Сокальському районі та Червонограді близько 200 млн. грн. Вказаний проект дозволить заощадити місцевим радам на енергоносіях, що в свою чергу дасть можливість спрямувати зекономлені кошти на потреби громад.

Важливим для мене, як фахівця і мешканця краю, є питання реконструкції та переоснащення комунальних підприємств «Червоноградводоканал» та «Сокальводоканал». З огляду на низьку якість води в Червонограді та катастрофічний стан очисних споруд у Сокалі, вважаю вирішення цієї проблеми вкрай важливим.

Однозначно буду і надалі сприяти розвитку і поглибленню транскордонного співробітництва з ЄС, зокрема, з нашим найближчим сусідом – Польщею. Обов’язковим вважаю участь регіону у всеможливих міжнародних проектах.

Ставлю за мету включення Прибужжя до програми, яка передбачає очищення та укріплення берегів річки Західний Буг. Поряд із цим потрібно займатись загальним оздоровленням екологічного стану нашого регіону в цілому.

Усі пункти моєї передвиборної програми, що стосуються регіональної політики і розвитку, я здатен виконати. Ваша підтримка на виборах і подальший громадський контроль мене, як депутата Верховної ради України, дадуть можливість достойно реалізувати їх. Відчуваючи відповідальність за це, закликаю вас прийти на вибори 26 жовтня і зробити правильний вибір!
Разом переможемо! Слава Україні! Героям слава!»

З повагою, кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №124 Ігор НОВОСАД.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.