Головна / Політичні партії / Допомогти людям з особливими потребами

Допомогти людям з особливими потребами

28 березня на Сокальщині побували депутати Львівської обласної ради – голова Львівської крайової організації Народного Руху України Андрій Корнат та заслужений артист України Тарас Курчик. Вони привезли вісім інвалідних візків для людей з обмеженими можливостями, чотири з них передали в Сокальську районну асоціацію інвалідів для осіб, які їх потребують. Ще чотири адресно надійдуть для інвалідів, позбавлених можливості пересуватися без сторонньої допомоги, які проживають у селах, що належать до Лучицької, Жужелянської, Опільської сільських рад. Сільські голови отримали їх перед початком нарадисемінару для працівників органів місцевого самоврядування.

– У нашому суспільстві нині найбільш соціальнонезахищено відчувають себе люди з обмеженими можливостями, – відзначив депутат обласної ради Андрій Корнат. – І після спілкування із жителями міст і сіл Сокальського району, які приходять на зустрічі зі мною, зрозумів, що найбільше потребують допомоги інваліди.

Львівська крайова організація Народного Руху України працює у декількох напрямках, один з них – соціальна робота. Постійно анонсуємо, що робимо, чим можемо допомогти ближнім, які потребують цього, бо працюємо для людей. Після розмови із виборцями Сокальщини, задумалися над тим, як допомогти людям, які не можуть пересуватися, не мають інвалідних візків. Хотів би віддати належне Тарасу Курчику, який зголосився займатися соціальною роботою. І зумів для доброї справи згуртувати українську діаспору у різних державах світу, і та допомогла придбати інвалідні візки.

– Неповносправні люди роками чекають на інвалідні візки, але не завжди можуть їх отримати, – доповнив депутат Львівської обласної ради Андрій Корнат. – Після зустрічей із виборцями зрозумів, що у моєму окрузі це величезна проблема. Тоді вирішив звернутися до своїх друзів, які живуть у багатьох країнах світу, з проханням допомогти людям, які прикуті до ліжка і не можуть пересуватися без інвалідного візочка: подарувати обділеним долею можливість стати повноправними членами суспільства. Декому це дозволить виїхати з дому, побачити сонце й те, що їх оточує навколо. Щасливий, що представники української діаспори та американці відгукнулися. Вагомий внесок зробили парафіяни парафії святого Іоана Хрестителя у США. Вони кинули клич у церкві і через місяць зібрали інвалідні візочки. Серед них були нові, і вживані…

На окрузі також знайшлися люди, які перейнялися проблемою українських громадян з обмеженими можливостями. Вони закупили партію нових інвалідних візків. Частина їх уже надійшла в Україну. І вісім з них отримають люди з обмеженими можливостями Сокальського району.
Щиро подякував Андрію Корнату й Тарасу Курчику за таку благодійну акцію для інвалідів та турботу про них Жужелянський сільський голова Володимир Мончук. «Інваліди, коли почули, що отримають візки, були схвильовані до сліз. Для них це цінний подарунок, який дає шанс змінити своє життя на краще і не бути відірваними від суспільства», – зазначив він.

Сільські голови Сокальського району, користуючись нагодою, просили привезти інвалідні візки для інвалідів, які проживають на території їхніх громад. Депутати Львівської обласної ради обіцяли задовільнити потреби у інвалідних візках людей з обмеженими можливостями, які проживають на Сокальщині.

Після зустрічі з сільськими головами депутати обласної ради Андрій Корнат та Тарас Курчик привезли візочки у Сокальську району асоціацію інвалідів, зустрілися з її головою Оксаною Кононовою (на знімку).

Недарма кажуть, людина повинна бажати оточуючим лише щастя і робити добро, тоді воно повернеться до неї сторицею. А особливо, якщо допомагають людям, на долю яких випав такий нелегкий хрест… Прикро лише те, що держава, яка має дбати про них, залишає їх один на один із проблемами. У кого ж їм просити захисту своїх прав та допомоги?!

Любов ПУЗИЧ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!