Головна / Політичні партії / Представили нового голову Сокальської райдержадміністрації

Представили нового голову Сокальської райдержадміністрації

30 січня  в сесійній залі Сокальської районної ради відбулось офіційне представлення голови Сокальської райдержадміністрації Ігоря Дацюка за участю  керівника апарату Львівської облдержадміністрації Маріанни Вільшинської, голови районної ради Миколи Паська, депутатів районної та обласної рад, представників духовенства, керівників підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, лідерів громадсько-політичних організацій.

Маріанна Вільшинська  зачитала розпорядження Президента України від 25 січня 2020 року № 46/2020 «Про призначення Ігоря Дацюка головою Сокальської районної державної адміністрації» та побажала новопризначеному керівнику мудрості, виваженості і конструктивної співпраці з органами місцевого самоврядування для розвитку Сокальського району.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько наголосив, що попереду дуже складний рік, адже нас чекає завершення адміністративно-територіальної реформи. «Як результат, у 2020 році, можливо будуть ліквідовані Сокальський район, Сокальська районна рада та райдержадміністрація. Сподіваюсь, що ми разом пройдемо цей шлях гідно, продемонструємо злагоджену ефективну роботу. Я і депутатський корпус Сокальської районної ради готові допомагати вирішувати важливі питання громади Сокальщини.  Серед найгостріших – проблеми вугільників та стан доріг. Сокальський район, єдиний у Львівській області, виділяє найбільше коштів на ремонт автошляхів. За останні 4 роки, понад 50 млн.грн. було скеровано з районного бюджету на ці потреби. Ми робимо так не тому, що є такими багатими, а тому, що це для нас велика біда», – підсумував Микола Пасько та висловив сподівання на хорошу подальшу співпрацю.

У своєму виступі Ігор Дацюк пообіцяв докласти всіх зусиль для розвитку Сокальського краю.

На завершення, духовні отці – митрофорні протоієреї Ярослав Кащук і Володимир Жарський благословили нового керівника на нові звершення на благо Сокальщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen − 17 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!