Політичні партії

Президент України відвідав Львів

У Львові з робочою поїздкою побував Президент України Петро Порошенко. На зустрічі з Главою держави побували голова Львівської обласної ради Петро Колодій, його заступник Валерій П’ятак, а також депутати Львівської обласної ради.

Після зустрічі Президента у Львівському аеропорту, делегація вирушила до Академії сухопутних військ Збройних Сил України імені Петра Сагайдачного, де відбулася урочиста промова Петра Порошенка до керівництва і курсантів вишу. Окрім того, з рук Верховного головнокомандувача троє військовослужбовців 80-ої аеромобільної бригади ВДВ Збройних Сил України отримали високі державні нагороди.

Так, за проявлену мужність та героїзм в зоні проведення антитерористичної операції орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджені молодший сержант Вадим Масовець, старший солдат Володимир Сірків та старший солдат Андрій Шевчук.

Варто відзначити, що всі хлопці висловили своє велике задоволення у зв’язку з отримання цієї нагороди. Зокрема, Вадим Масовець наголосив на тому, що не кожній людині впродовж життя випадає бути відзначеним державою за проявлений героїзм.

Після зустрічі в Академії сухопутних військ, Президент України та керівництво та Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради побували у Франковому виші, де Петро Порошенко презентував основні критерії «Стратегії реформ-2020».

Виходячи з Львівського національного університету імені І. Франка, Глава держави поспілкувався з львів’янами, зокрема, – з матерями військовослужбовців, які нині несуть службу в зоні АТО.

На завершення робочої поїздки до Львова, Президент України, а також голова Львівської обласної ради Петро Колодій, т. в. о. голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Турянський, міський голова Львова Андрій Садовий та інші посадовці приїхали на Львівський державний бронетанковий завод, де ознайомилися з виробничими можливостями підприємства та поспілкувалися із його керівництвом.

Голос Сокальщини на GoogleNews