Головна / Політичні партії / Шлях до об’єднання – це шлях до перемоги!

Шлях до об’єднання – це шлях до перемоги!

В п’ятницю, 30 березня, у Києві відбувся перший етап чергового XI з’їзду партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». Проводився він у Будинку вчителя, в тому самому історичному приміщенні, в якому на початку XX століття працював перший в історії Український Уряд – Центральна Рада.

До президії з’їзду було обрано Юлію Тимошенко, Олександра Турчинова, Григорія Немирю, Ярослава Федорчука, Сергія Соболєва, Арсенія Яценюка, Бориса Тарасюка, В”ячеслава Кириленка, Сергія Луценка.

Девізом з’їзду стало звернення лідера партії Ю. Тимошенко, а саме її слова: «Забудьте про всі різночитання, про власні амбіції, про вузькі партійні інтереси, про ідеологічні розбіжності. Об’єднайтеся! Однаєдина ідея і однаєдина стратегія – це єдність всіх демократичних опозиційних сил України! Єдність негайна і безальтернативна!

Нашою стратегією на виборах 2012 року має стати гасло «Одна команда, один список, одна перемога!».

Чинна влада боїться лише одного – об’єднання опозиційних політичних сил. Нам потрібно відкинути все особисте заради спільної перемоги на майбутніх виборах.

З”їзд партії «Батьківщина» привітали також президент Європейської народної партії Вільфред Мартенс, Християнськодемократичний союз Німеччини (лідером якого є канцлер Ангела Меркель), а також багато демократичних політичних партій з країн Європи. Оголошено було також привітання від лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока.

У своїй доповіді «Про політичну ситуацію в Україні та завдання партії на сучасному етапі» перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов підкреслив, що лідером партії була, є і буде Юлія Тимошенко. «Батьківщина» до виборів готова.

Настав час переходити до створення об’єднаних виборчих штабів об’єднаної опозиції як в центрі, так і на місцях. «Будьяка партія, яка піде на вибори окремо, «третьою силою», «правицею» і т. п., дефакто буде підігрувати владі, відбираючи в опозиції голоси», – сказав він на завершення.

Лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк у своєму виступі наголосив, що ми не просто партнери, ми – друзі та побратими. Наш спільний ворог – це режим Януковича. І він буде повалений. Тимошенко і Луценко будуть на свободі. В Україні буде відновлена справедливість. Ми повинні нарешті подолати родове прокляття української демократії – нездатність об’єднатися навіть перед розстрілом. Через три тижні мають бути погоджені єдині партійні списки та списки кандидатівмажоритарників. «Той, хто не йде з нами в об’єднану опозицію, хто не поділяє нашої мети та цінностей, той підтримує антинародний режим Януковича. Ми йдемо до перемоги нашої Батьківщини – України єдиним фронтом! І ми переможемо!» – наголосив А. Яценюк.

В. о. голови партії «Народна самооборона» Сергій Луценко зачитав звернення до з’їзду Юрія Луценка про приєднання НС до партії “Батьківщина». Виборча кампанія 2012 року повинна йти не лише під гаслом «Волю Тимошенко і Луценку», а також під гаслом «Україні – волю!».

Голова Народного Руху Борис Тарасюк сказав, що «єдине зростання в Україні – це зростання добробуту сім’ї Януковича». «Батьківщина» сьогодні є лідером серед опозиційних демократичних партій України. «НРУ об’єднує свої зусилля з нею», – підсумував Б. Тарасюк.
Голова партії «За Україну» В”ячеслав Кириленко наголосив, що треба об’єднатися, щоб врятувати Україну. Теза «одна команда, один список, одна перемога» – це аксіома!

«Наша політична сила – за об’єднання опозиції», – таким було його резюме.

Голова ПРП Сергій Соболєв сказав, що наші партії є вже давно в одному блоці. «Ми прийняли рішення об’єднатися в одну політичну силу. В єдності – наша майбутня перемога», – такими словами він завершив виступ.

Усі виступаючі делегати з’їзду, народні депутати та голови обласних партійних організацій одностайно підтримали ідею об’єднання опозиції в один партійний список під назвою «Батьківщина» та погодження кандидатів від об’єднаної опозиції на одномандатних мажоритарних округах. В постанові з’їзду зазначений термін виконання цього завдання – місяць. Також з’їзд прийняв зміни до Статуту партії, звернення до Ю. Тимошенко та Ю. Луценка, до Уряду Італії щодо об’єктивного розслідування сфальсифікованої українською владою так званої «справи Арсена Авакова», а також резолюцію щодо звільнення політв’язнів. Проект нової Програми партії був винесений на всенародне обговорення для наступного прийняття її на черговому етапі з’їзду партії.

Хочу закликати всіх громадян Сокальського району, міст Червонограда, Соснівки та селища Гірник до активної співпраці з виборчими штабами об’єднаної опозиції з метою спільного формування виборчих комісій у Сокальському територіальному виборчому окрузі. Лише разом ми зможемо усунути від влади антиукраїнський правлячий режим!

Весна – час змін. Оновлюється природа, змінюються очікування, ростуть амбіції, сподівання стають реальністю. Весна – найкращий час як для влади – проаналізувати невдачі та діяти в інтересах людей, так і для опозиції – змінити ситуацію і, нарешті, відмовитися від дрібних амбіцій великої кількості «гетьманів» заради загальної перемоги.

Пам’ятаймо, що партій багато, а Батьківщина – одна!

Олег КОЖУШКО, учасник XI з’їзду партії, голова Сокальської районної організації політичної партії ВО «Батькіщина», голова фракції «Батьківщина» в Сокальській районній раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!