Головна / Політичні партії / Резолюція урочистого об’єднавчого з’їзду об’єднаної опозиції “Батьківщина”

Резолюція урочистого об’єднавчого з’їзду об’єднаної опозиції “Батьківщина”

Боротьба за Європейську Україну – без політич­них репресій, порушення прав і свобод людини, без тотальної корупції, кланової економіки та судового свавілля – потребує від опозиційних сил максимальної єдності та злагодженості дій.

За три роки бездарного правління антиукраїн­ська влада Януковича довела Україну до соціаль­но-економічної прірви, в країні знищуються основи демократії, влада порушує права людини, а полі­тичні опоненти режиму кинуті до в’язниці. Замість обіцяного процвітання, громадяни отримали еконо­мічну стагнацію, борги та знищення національної мови та культури. Замість підвищення добробуту і покращення соціального захисту – погіршення рівня життя, підвищення пенсійного віку та знущан­ня над людьми у вигляді проведення так званої медичної реформи.

Лише перемога опозиції на президентських ви­борах 2015 року дасть Україні можливість поверну­тися на демократичний, європейський шлях роз­витку та провести життєво необхідні зміни. Запо-рукою майбутньої перемоги є наша єдність: об’єд­нання опозиційних сил в єдину потужну опозицій-ну команду, яка готова до нової якості політики.

«Батьківщина» і надалі буде головним опонен­том цієї антинародної та антиукраїнської влади. Але ми об’єдналися не лише проти Януковича, а й заради побудови демократичної європейської процвітаючої України, де права громадян будуть захищені. У нас є реальний план дій, який ми реа­лізуємо після нашої перемоги. З нами беззапереч­ний загальнонаціональний лідер, голова нашої пар-тії Юлія Тимошенко і ми обов’язково переможемо!

Оновлена Об'єднана «Батьківщина» сконцентру­вала в собі найкращі кадрові та інтелектуальні ре­сурси, безцінний досвід та переможну енергію. Сьогодні до неї влилися Арсеній Яценюк, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк, інші опозиційні депутати та політики, тисячі і десятки тисяч наших побрати­мів по всій Україні. Ми стали сильнішими та міцнішими.

Ми, учасники урочистого об’єднавчого З’їзду ОО «Батьківщина», які зібралися 15 червня 2013 року на Михайлівській площі м. Київ:

Перше. Вимагаємо негайного звільнення лідера опозиції, голови партії «Батьківщина» Юлії Тимо­шенко, її повної політичної та правової реабілітації.

Друге. Підтримуємо висунення лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко кандидатом у президенти на виборах 2015 року.

Третє. Закликаємо усі опозиційні парламентські фракції голосувати за євроінтеграційні закони та сприяти виконанню усіх критеріїв, необхідних для підписання Угоди про Асоціацію з Європейським союзом, створення Зони вільної торгівлі та запро­вадження безвізового режиму для громадян України.

Четверте. Вимагаємо скасування всіх антина­родних рішень, ухвалених нинішньою владою, зок­рема, Податкового кодексу, пенсійної й медичної реформ тощо.

П’яте. Доручаємо провести загальнонаціональ­не обговорення Плану дій «Європейська Україна», який буде реалізовуватися після перемоги опозиції на президентських виборах.

Шосте. Вимагаємо провести восени цього року вибори Київського міського голови та Київської міської ради та повернути вкрадені депутатські мандати в тих округах, де опозиційні кандидати у народні депутати були незаконно позбавлені своєї перемоги.

Сьоме. Закликаємо усі опозиційні політичні сили до подальшого єднання, згуртування зусиль та координації своїх дій у боротьбі з антиукраїнською владою та поверненню України на демокра­тичний європейський шлях розвитку.

Підтримано XXI сесією Сокальської районної ради 20.06.2013 р.

Коментар для «Голосу з-над Бугу»

Народний депутат України, член політичної ради ВО «Батьківщина» Степан КУРПІЛЬ:

– В історії України ми, на жаль, не знаємо успішних прикладів об’єднання політичних партій. Я дуже хочу сподіватися, що зараз об’єднання «Фронту змін», ПРП у «Батьківщині» – це перший успішний приклад такого порядку. Не дуже просто проходив цей процес. Він ще може бути болючим на місцях, тому що йдеться про кадрові притирання. Але, сподіваюся, що це вже деталі. Якщо є мета об’єднатися і є розуміння того, що тільки разом, об’єднавшись і координуючи зусилля усіх опозиційних сил, ми можемо подолати режим, то всі наступні кроки повинні бути легшими.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!