Головна / Політичні партії / Рух об’єднався

Рух об’єднався

Народний рух України та Українська народна партія знову стали однією силою. Її головою обрано Василя Куйбіду.

Відбувся об'єднавчий з'їзд Народного руху України та Української народної партії, на якому ухвалили рішення про об'єднання. Зауважимо, з'їзд проходив в актовому залі Київського політехнічного інституту, де ще у 1989му році проводились установчі збори Народного руху України.

Об'єднання партій відбулось на основі статуту Руху. Усі члени УНП увійдуть до Руху, а ті, хто свого часу вже був членами НРУ, напишуть заяви про відновлення членства. До 1 листопада цього року проводитиметься перереєстрація членів об'єднаної партії.
У свою чергу позачерговий з'їзд НРУ ухвалив нову назву партії Народний рух України (Українська народна партія "Рух"). Головою об'єднаної партії було обрано голову НРУ Василя Куйбіду, а його заступником став в. о. голови УНП Іван Заєць. Керівний орган об'єднаної партії створений з представників обох партій на паритетній основі.

Тепер рухівці звертаються із закликом об'єднатися до всіх націоналдемократичних сил, незалежно чи то політична партія, чи громадська організація. Рух прагне консолідувати зусилля українських патріотів для формування широкої позапарламентської опозиції та боротьби із нинішнім злочинним владним режимом.

Зокрема, голова Народного руху України Василь Куйбіда на з'їзді зазначив: "Сьогодні зовнішні загрози для втрати Україною незалежності настільки активізувалися, що ті люди, які називають себе українськими патріотами, не мають права мислити вузькоегоїстичними чи вузькопартійними інтересами. Всі українці мусять об'єднатися, щоб навести лад у своїй хаті, відновити національне функціонування своєї країни і не допустити втрати державного суверенітету через втягування України у Митний союз.

Зрозуміло, що таке завдання може виконати тільки широке об'єднання на національній платформі. Мають об'єднатись і парламентські й позапарламентські політичні партії та громадські організації для того, щоб дати Україні надію на демократичне майбутнє".

За словами Василя Куйбіди відповідні заяви Народний рух України робив упродовж минулого року, звертався до політичних партій та громадських організацій.

"І я радий, що ми з Українською народною партією дуже швидко завершили підготовку документів та вийшли на об'єднавчий з'їзд, таким чином показавши іншим приклад. Треба вміти переступати через минулі образи чи події в ім'я майбутнього. Україна має бути на найвищому щаблі наших цінностей, а все інше  потім",  наголошує голова Народного руху України.

Об'єднання партій відновило єдність Руху. На з'їзді з палкими вітаннями виступили голови КУНу та УРП, заявили про підтримку ідеї об'єднання та запевнили, що обидві партії готові до тісної співпраці із Народним рухом України.

Василь КОЗИРА,
делегат з'їзду.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!