Політичні партії

Серця українців світу – в Україні

Методист райметодкабінету відділу освіти РДА Марія Тимошик, як і багато сокальчан, була на майдані Незалежності у Києві. Після приїзду виставила фотографії з Майдану в соціальних мережах «Однокласники» в Інтернеті. Отримала багато позитивних відгуків. І серед них…

– До мене написав якийсь невідомий мені Сергій Бондарчук з Італії, – розповідає Марія Тимошик, – котрий попросив виконати його просьбу – передати для учасників київського Майдану посилку чи гроші. Звичайно, я погодилася, бо бачила, що люди на Майдані стоять справді щиро, готові мерзнути, голодувати, аби відстояти свою ідею. І пообіцяла йому, що обов`язково його пожертва дійде до Майдану. І через тиждень я отримала посилку з Італії.

В день св. Миколая Марія Тимошик передала посилку від Сергія Бондарчука, мешканця Горохова, котрий тепер з сім`єю проживає в Італії у м. Бар, в Штаб національного спротиву в Сокальському районі. Її прийняв член штабу, заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб:

– Ми дуже вдячні, що через Вас посилку для Майдану передав українець з Італії Сергій Бондарчук, родом з Горохова, це ж наш сусід. Його допомогу обов`язково передамо на Євромайдан через сокальчан, котрі сьогодні виїжджають до Києва. Передайте йому нашу вдячність. До речі, це вже не перша допомога з-за кордону. Була посилка з Канади, а нещодавно Ольга Геляра передала 1000 грн. та одяг зі США. Дуже радий, що українці з різних куточків світу підтримують Майдан. Вчора у районі зібрали понад 250 тис. грн. для Майдану. Щоденно туди їдуть наші краяни. Сокальчанин Юрій Ковалик повіз на Майдан ялинку. Бо люди готові там відзначати Новорічні і Різдвяні свята, аби перемогти. Українці з усього світу розуміють значення Євромайдану для встановлення громадянського суспільства в Україні.

Ще одне серце українця приєдналося до тисяч сердець українців на Майдані, які виборюють нашу волю.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews