Головна / Політичні партії / Серця українців світу – в Україні

Серця українців світу – в Україні

Методист райметодкабінету відділу освіти РДА Марія Тимошик, як і багато сокальчан, була на майдані Незалежності у Києві. Після приїзду виставила фотографії з Майдану в соціальних мережах «Однокласники» в Інтернеті. Отримала багато позитивних відгуків. І серед них…

– До мене написав якийсь невідомий мені Сергій Бондарчук з Італії, – розповідає Марія Тимошик, – котрий попросив виконати його просьбу – передати для учасників київського Майдану посилку чи гроші. Звичайно, я погодилася, бо бачила, що люди на Майдані стоять справді щиро, готові мерзнути, голодувати, аби відстояти свою ідею. І пообіцяла йому, що обов`язково його пожертва дійде до Майдану. І через тиждень я отримала посилку з Італії.

В день св. Миколая Марія Тимошик передала посилку від Сергія Бондарчука, мешканця Горохова, котрий тепер з сім`єю проживає в Італії у м. Бар, в Штаб національного спротиву в Сокальському районі. Її прийняв член штабу, заступник голови Сокальської районної ради Володимир Чуб:

– Ми дуже вдячні, що через Вас посилку для Майдану передав українець з Італії Сергій Бондарчук, родом з Горохова, це ж наш сусід. Його допомогу обов`язково передамо на Євромайдан через сокальчан, котрі сьогодні виїжджають до Києва. Передайте йому нашу вдячність. До речі, це вже не перша допомога з-за кордону. Була посилка з Канади, а нещодавно Ольга Геляра передала 1000 грн. та одяг зі США. Дуже радий, що українці з різних куточків світу підтримують Майдан. Вчора у районі зібрали понад 250 тис. грн. для Майдану. Щоденно туди їдуть наші краяни. Сокальчанин Юрій Ковалик повіз на Майдан ялинку. Бо люди готові там відзначати Новорічні і Різдвяні свята, аби перемогти. Українці з усього світу розуміють значення Євромайдану для встановлення громадянського суспільства в Україні.

Ще одне серце українця приєдналося до тисяч сердець українців на Майдані, які виборюють нашу волю.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!