Політичні партії

Сокальський район відвідав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин

7 травня Сокальський район із робочим візитом відвідали голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та виконавчий директор обласної Асоціації Місцевих Рад «Ради Львівщини» Ігор Пілько. В ході зустрічі очільник області поспілкувався з головою Сокальської районної ради Миколою Паськом, заступником голови райради Василем Бойком, головним лікарем КНП «Сокальська ЦРЛ» Романом Шведом щодо забезпеченості медичної установи засобами захисту та медикаментами для лікування хворих на коронавірусну інфекцію, готовності медичного персоналу до прийому пацієнтів із COVID-19, а також щодо роботи лікарні в умовах медичної реформи. Опісля, Олександр Ганущин, Микола Пасько та Василь Бойко відвідали пам’ятку архітектури національного значення – палац Лянцкоронських XІХ століття у селі Тартаків.

Голова обласної ради  приїхав на Сокальщину із подарунками. Він привіз 4,5 тисяч масок, 50 одноразових захисних костюмів, гумові рукавички для медичних закладів району. Усі ці речі були придбані за його особисті кошти.

Сокальський район відвідав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин    Сокальський район відвідав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин  Сокальський район відвідав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин

В ході зустрічі, яка відбулась в Сокальській районній раді, йшлось про ефективне функціонування галузі охорони здоров’я в умовах карантину і реформи вторинної ланки. У розмові із керівництвом райради та районної лікарні Олександр Ганущин  відзначив Сокальську ЦРЛ, як одну з кращих серед інших районів області. Адже, завдяки ефективній підготовці до ІІ етапу медичної реформи, працівникам тих відділень лікарні, які перебувають на карантині, виплачують 100% заробітної плати. Роман Швед доповів, що медична установа забезпечена всіма необхідними речами для двотижневої повноцінної роботи медиків в разі виникнення масового спалаху коронавірусу на наших теренах. Окрім того, Сокальська ЦРЛ поповниться трьома апаратами штучної вентиляції легень. Два будуть придбані за кошти районного бюджету, 1 – заплановано передати від Львівської обласної ради. Завдяки перемозі в міжнародному проєкті «Роль та значення екстреної медичної допомоги на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України» та за сприяння голови Львівської обласної ради, районна медустанова ще додатково отримає 40 тис.євро. Ці гроші будуть скеровані на придбання обладнання для боротьби із коронавірусом.

Сокальський район відвідав голова Львівської обласної ради Олександр ГанущинДалі, в межах робочого візиту, Олександр Ганущин провів виїзну нараду в селі Тартаків, Сокальський район відвідав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущинна території палацу Лянцкоронських XIX століття, за участю голови Сокальської райради Миколи Паська, його заступника Василя Бойка, Тартаківського сільського голови Степана Орловського, начальника відділу містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації Мирослави Баралус.  Засновник БФ «Спадщина.UA» Ганна Гаврилів розповіла про реалізацію мікропроєкту «Придбання обладнання для нічного освітлення фасаду пам’ятки національного значення палацу XІХ ст.. в селі Тартаків, а також про подальші плани волонтерів щодо відродження Тартаківського палацу та розвитку туристичного потенціалу регіону.

Микола Пасько подякував голові Львівської обласної ради за допомогу та підтримку пам’ятки національного значення: «На сесії обласної ради було прийнято рішення про виділення 2 млн.300 тис. грн. для Тартаківського палацу. На сьогоднішній виїзній нараді ми визначились хто і чим повинен займатись, щоб успішно реалізувати мікропроєкт і дати шанс на друге життя палацу Лянцкоронських. Також хочу подякувати Ганні Гаврилів за привернення уваги громадськості до зруйнованої пам’ятки архітектури, ініціативність та успішну участь в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив. Загалом у Сокальському районі з 2016 року вже реалізовано 242 мікропроєкти, на загальну суму 38 млн.грн. Це свідчить про те, що практика залучення громад до місцевого розвитку є успішною і заслуговує наслідування».

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.