Головна / Політичні партії / Степан Курпіль – єдиний кандидат в народні депутати від об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” у Сокальському одномандатному виборчому окрузі №124

Степан Курпіль – єдиний кандидат в народні депутати від об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина” у Сокальському одномандатному виборчому окрузі №124

Об"єднана опозиція ВО "Батьківщина" оприлюднила список кандидатів у народні депутати в багатомандатному та одномандатних виборчих округах.

У багатомандатному виборчому окрузі перша десятка виглядає так: Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов, Юрій Луценко, В"ячеслав Кириленко, Григорій Немиря, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк, Микола Томенко.

Об"єднана опозиція ВО "Батьківщина" затвердила список кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах. У Сокальському одномандатному виборчому окрузі №124 кандидатом у народні депутати є КУРПІЛЬ Степан Володимирович. С. Курпіль у 2007 р. обраний по багатомандатному загальнодержавному округу ("Блок Юлії Тимошенко"). Порядковий номер у списку 36.

Степан Курпіль  заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань політичного діалогу, міжлюдських контактів та співробітництва між Україною та ЄС у сфері юстиції та внутрішніх справ, координації технічної допомоги ЄС Верховній Раді України, Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, член Української частини міжпарламентської асамблеї України та Республіки Польща; член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС  Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ); заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Аргентинською Республікою; заступник співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща; член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою; член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Хорватія; член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки; член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Німеччина; член групи з міжпарламентських зв’язків з Туніською Республікою; член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія; член групи з міжпарламентських зв’язків з Ірландією; член групи з міжпарламент•ських зв’язків з Французькою Республікою; член групи з міжпарламентських зв’язків з Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамахірією; член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.

У Сокалі та Червонограді з 2008 року працюють Громадські приймальні народного депутата України Степана Курпіля.            

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!