Головна / Політичні партії / Тільки спільний похід на вибори

Тільки спільний похід на вибори

У День Соборності України голова Львівської крайової організації Народного Руху України, депутат Львівської обласної ради Андрій Корнат зустрівся з мешканцями сіл Сілець та Межиріччя.

Як представник Комітету опору диктатурі, Андрій Корнат спілкувався з місцевою громадою про нинішню політичну ситуацію в державі та діяльність опозиційних сил. Перш за все, депутат зазначив, що «Акт Злуки 1919 року, а також Акт проголошення Незалежності України 1991 року були виявом політичної волі української нації. Тому, якщо говорити про сучасну політичну ситуацію в державі, то потрібно наголошувати саме на понятті єдності і політичної волі. Сьогодні ми живемо в час, коли можливість втрати незалежності є очевидною. І президент, і уряд, і парламент повністю здають національні інтереси. Це відомо всім українцям. Спочатку ця антиукраїнська влада здала Чорноморський флот, а тепер готує до продажу українську газотранспортну систему. Янукович і компанія нищать українську культуру і переписують історію. Вони будують міліційну авторитарну державу. Лідерів опозиції ця бандитська влада посадила в тюрми. Тому єдиним шляхом для збереження незалежності України сьогодні є об’єднання всіх націоналдемократичних сил та спільний похід на вибори».

Людей, котрі прийшли на зустріч з Андрієм Корнатом, найбільше цікавило питання парламентських виборів 2012ого. Тому рухівець наголосив: «Вибори 2012 р. будуть надзвичайно важливими для майбутнього України. Влада вже сьогодні поставила собі за мету взяти понад триста місць у Верховній Раді. Це дозволить їй змінити Конституцію. Наступним кроком буде обрання президента у парламенті, що зробить Януковича президентомцарем. Всі ми усвідомлюємо, що він васал Кремля і продовжуватиме діяти лише в інтересах Російської Федерації. Для того, щоб українці не мали президентацаря, опозиція повинна перемогти на парламентських виборах. Для цього є лише один шлях – єдиний опозиційний виборчий партійний список та єдиний узгоджений кандидат від опозиції на мажоритарних округах».

Безумовно, всі присутні на зустрічі місцеві мешканці усвідомлювали важливість об’єднання опозиції і закликали до цього політиків. На питання щодо нинішніх дій опозиційних сил Андрій Корнат навів приклад Комітету опору диктатурі, як структури, що є основою об’єднання та спільної діяльності націоналдемократичного табору.

«Майже всі опозиційні сили та громадські організації сьогодні об’єднались у форматі Комітету опору диктатурі. Ми вже працюємо спільно і вже готуємось до парламентських виборів. Саме на засіданнях КОДу узгоджуватимуться спільні списки та кандидатури депутатівмажоритарників. Сьогодні українське суспільство повинне зрозуміти, що кандидати від КОДу будуть кандидатами від об’єднаної опозиції. Всі інші кандидати, які прикриватимуться опозиційними гаслами і водночас не визнаватимуть КОДу, будуть «троянськими конями» і працюватимуть на нинішню бандитську владу. Головне, щоб українці за гречку чи інші подарунки не продавали їм свої голоси», – наголосив Андрій Корнат.

Василь КОЗИРА, голова районної організації НРУ, депутат районної ради. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!