Політичні партії

У центрі Львова підняли прапор Європейського Союзу. Відео

Європейський прапор символічно підняв мер хорватського міста Пула-Пола Філіп Зорічіч, що приїхав до Львова. Музичний супровід забезпечив духовий оркестр «Львівські фанфари», що нещодавно повернувся з одного із найбільших фестивалів у Європі.

“Офіс в Брюсселі відкрили, мер з Хорватії приїхав, угоду про співпрацю між нашими містами підписали, європейський прапор у Львові підняли і це все — в один день, у День Європи”, — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

“Для нас ця поїздка дуже емоційна. Сьогодні ми говоримо про день майбутнього: ми вже звозили до себе першу групу українських дітей, чиї батьки загинули на війні. Також маємо програму для соціалізації та реабілітації ваших військових. Ми на вашому боці, бо ви – це Європа,” — підсумував мер Пула-Пола Філіп Зорічіч.

Гімн України, “Оду до радості” та пісню “Червону калину” виконав духовий оркестр Львівської дитячої школи мистецтв №5 «Львівські фанфари», який нещодавно повернувся з одного із найбільших фестивалів військових духових оркестрів в Європі Hamburg Tattoo. За два тижні колектив поїде на ще один фестиваль у Франції.

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, Україна вперше відзначає День Європи з країнами європейського континенту. День Європи – свято миру та єдності на всьому європейському континенті. З нагоди відзначення на площі Ринок перед Ратушею підняли стяг Європейського Союзу поряд із українським прапором.

Голос Сокальщини на GoogleNews