Головна / Політичні партії / Кримінальна справа проти Юлії Тимошенко була повністю сфальшована

Кримінальна справа проти Юлії Тимошенко була повністю сфальшована

Уряд Юлії Тимошенко ніколи не витрачав "кіотські гроші" на будь-які цілі, вони в повному обсязі на спецрахунках були передані уряду Януковича-Азарова, а справа проти Ю. Тимошенко є повністю сфальшованою і закрита Генеральною прокуратурою через відсутність будьяких порушень з її боку.

Про це заявила голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. Вона наголосила, що "кримінальна справа проти Юлії Тимошенко була закрита за відсутністю складу злочину. "Це була повністю сфальшована справа проти основного політичного конкурента, це були заходи по нейтралізації всіх опонентів режиму Януковича-Азарова. Це були виключно політичні репресії проти політичного конкурента, репресії Януковича проти Тимошенко. Це була мильна бульбашка, яка луснула",  зазначила вона.

 Т. Слюз також нагадала, що будучи народним депутатом, з’ясовувала ситуацію щодо "кіотських грошей" і наголосила, що в казначейській службі та в правоохоронних органах є документи про те, що ці кошти залишались на спецрахунках при відставці уряду Тимошенко. Головний казначей пояснила, що від часу надходження у 2009ому до квітня 2010 року урядом Юлії Тимошенко не було використано жодної копійки "кіотських грошей". "Всі кошти, які надійшли у 2009 р., так звані кіотські гроші  320 мільйонів євро, вони всі були на обліку і були передані новій владі ЯнуковичаАзарова",  повідомила вона.

"Я хочу застерегти посадових осіб, як слідчих, так контролюючих органів, які фальшували справу проти Юлії Тимошенко. Вони всі мають відповісти, яким чином вони сфальшували відповідні акти і довідки та яким чином були сфальшовані ці справи",  заявила Тетяна Слюз. Вона також нагадала, що у 2010 році в Україну приїжджала японська сторона, яка засвідчила, що кіотські кошти  290 мільйонів від Японії та 30 мільйонів від іспанської компанії  зберігаються на облікових рахунках, на які вони надійшли у 2009 році.

Головний казначей розповіла, що потім так звані "кіотські гроші" практично в повному обсязі витратила влада Януковича. "Після цього ці кошти використовували для свого збагачення наближені до сім'ї Януковича структури. Тому тут є велика відмінність від прем'єра Юлії Тимошенко, яка залучила ці кошти, і урядом ЯнуковичаАзарова, який використав їх не за цільовим призначенням",  підкреслила Тетяна Слюз.

Василь СМОЛИНЕЦЬ,
голова фракції "Батьківщина" в Сокальській районній раді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!