Головна / Політичні партії / Відбулась чергова сесія Яворівської районної ради

Відбулась чергова сесія Яворівської районної ради

В понеділок, 14 грудня в приміщенні сесійного залу Яворівської районної ради  відбулась ІІ сесія Яворівської районної ради VІІІ скликання.

Участь в засіданні сесії взяли голова райдержадміністрації Юрій Шпак, заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька, керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило, 38 депутатів з 42,  та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час сесії розглянули ряд питань: про порядок денний ІІ сесії Яворівської районної ради VІІІ скликання, про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2020 рік, затвердження угод про міжбюджетні трансферти,  районний бюджет Яворівського району на 2021 рік, внесення змін до районних цільових програм,  затвердження Регламенту Яворівської районної ради,  створення постійних комісій Яворівської районної ради, затвердження Положення про постійні комісії Яворівської районної ради,  склад постійних комісій Яворівської районної ради,  затвердження Положення про Президію Яворівської районної ради, склад Президії Яворівської районної ради, внесення змін до структури виконавчого апарату Яворівської районної ради,  затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Яворівської районної ради, початок реорганізації Мостиської районної ради шляхом приєднання до Яворівської районної ради,  передачу майна спільної власності територіальних громад Яворівського району в комунальну власність місцевих рад та різне.

Районні обранці затвердили своїм рішенням початок реорганізації Мостиської районної ради шляхом приєднання до Яворівської районної ради. Згідно з даним рішення створюється комісія з реорганізації Мостиської районної ради.

Також депутати прийняли рішення про передачу майна спільної власності територіальних громад Яворівського району в комунальну власність місцевих рад.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!