Політичні партії

В проєкті нового складу виконкому Львівської міської ради не включено старост

Де старости?? Це питання у багатьох стало очікуваною рефлексією на проєкт нового складу виконкому ЛМР, оприлюднений 22.01.2021, до якого увійшли лише заступники міського голови (усі)

Свою точку зору з питання не призначення старост повідомила депутатка Львівської міської ради Ольга Посипако – Olga Posypanko.

Обурення депутатів та громадськості, коли міський голова пообіцяв до 25 січня подати кандидатури старост і новий склад виконкому з цими старостами, є виправданим, адже це були очікування громад!

Їх об’єднали без права на голос?

Петро Адамик, голова фракції ЄС у ЛМР: «Доволі незрозуміла ситуація довкола створення старостинських округів та участі старост у виконкомі. Закон щодо цього питання Верховна Рада України лише розглядає. У попередній версії вони були у виконкому, а вже в тій, яку пропонують зараз, цього вже немає. Як буде остаточно – невідомо.

Тож доки не приймуть цей закон, то, можливо, що доведеться працювати з проміжним варіантом, де на цих територіях наразі будуть умовні представники міського голови, яких зарахують у департамент агломерації, але вони не входитимуть до складу виконкому. Тому говорити про округи та старост варто лише після законодавчого врегулювання цього питання».

Для мене особисто не зрозуміло, як громада, що мала власне самоврядування (навіть, якщо з подвійним статусом) може залишитись без очільника, лідера, локомотива?, – запитує Ольга Посипако.

Чому старост планують вивести з обов’язкового членства у виконкомі у новому законопроекті? Як староста зможе відстоювати інтереси громади, якщо буде звичайним службовцем? Хто, зрештою, буде дослухатись до думки цих невеликих громад, які опинились у великому котлі? Так, є депутати, але за новим виборчим законодавством депутати не закріплені за малими округами (громадами).

Я розумію, що міський голова діє на випередження, очікуючи на прийняття такого законопроекту. Але в чому тоді суть реформи?…

 

❓❓Де старости??
Це питання у багатьох стало очікуваною рефлексією на проект нового складу виконкому ЛМР, оприлюднений…

Опубліковано Olga Posypanko Середа, 27 січня 2021 р.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.