Головна / Політичні партії / В Шарпанцях на Сокальщині голосували у вишиванці

В Шарпанцях на Сокальщині голосували у вишиванці

Вже з самого ранку на виборчій дільниці села Шарпанці було людно. О 8 годині з’явились перші виборці, переважно чоловіки, які вигнали корів на пасовище.

Голова виборчої дільниці Надія Тритяк всіх зустрічала привітною усмішкою, коли виборці вітались «Слава Україні!», члени комісії відповідали: «Героям слава!» Деякі виборці висловлювали думку щодо виборів, ділилися своїми тривогами.

На вулиці біля виборчої дільниці лунала пісня «Вставай, Україно, вставай! Немає заходу і сходу»… Людей збиралось все більше. При вході майорів державний прапор України. Гарно була оформлена виборча дільниця: портрети Т. Шевченка та І. Франка прикрашали вишиті рушники, кабіни для голосування – огорнуті кольором прапора України, на стінах стенди «Герої не вмирають», «Небесна сотня», «Слава Україні – героям слава!», на протилежній стіні – вишитий кольоровими нитками Шевченковий «Заповіт», ще на одній стіні – на вишитих рушниках стенд «Моя рідна Україна». Всі члени виборчої комісії вдягнули вишиванки. Зрештою, того дня національне вбрання всюди радувало око. П’ятирічна Ганнуся заспівала для всіх присутніх «Мамина сорочка – біла-біла». Вранці у церкві о. Володимир відправив Літургію і молебень. Усе село молилося за мирне небо, за волю України, за полеглих героїв, за наше щасливе майбутнє.

Цілий день у селі лунали українські пісні, панував оптимістичний настрій.

Олена ЮЗВЯК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!