Політичні партії

У Сокалі побували спостерігачі з ОБСЄ

Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ 20 березня цього року відкрило Місію зі спостереження за достроковими виборами Президента України на запрошення Міністерства закордонних справ України.

Довгострокові спостерігачі працюють двома командами у 25 різних місцях, вони зустрічаються з представниками відповідних регіональних та місцевих органів влади, органів, відповідальних за управління виборчим процесом, політичних партій, а також кандидатами та їхніми уповноваженими особами, працівниками судової гілки влади, представниками громадянського суспільства, засобів масової інформації та міжнародної спільноти.

Нещодавно представники Місії зі спостереження за достроковими виборами Президента України німкеня Брігітте Хойер та португалець Філіп Алькобіа М. С. Хонрадо побували в Сокалі, де у них відбулися зустрічі з представниками влади, громадських організацій, а також вони зустрілися з керівництвом редакції газети «Голос знад Бугу». Головний редактор часопису Василь Сорочук та заступник головного редактора Оксана Проць відповіли на запитання, які цікавили представників ОБСЄ, зокрема, про тираж та періодичність виходу газети, кількість працівників, фінансування, стосунки між співвласниками. Також їх цікавило, на яких засадах укладатимуться угоди з кандидатами на пост Президента України, чи на сторінках газети висвітлювалися події Майдану, чи читачі підтримують федералізацію України, чи пишуть про факти хабарництва…

Також гості відповіли на запитання журналістів, зокрема повідомили про те, що вже не вперше працюють довгостроковими спостерігачами на виборах у країнах колишнього Радянського Союзу. Наприклад, вони працювали на виборах у Таджикистані, Узбекистані, Білорусі та Росії.

Наш кор.

На знімку: під час зустрічі в редакції.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.