Політичні партії

Відбулася перша сесія Великомостівської об’єднаної територіальної громади

У середу, 22 листопада у Великомостівській ОТГ відбулося перше сесійне засідання.

Перше пленарне засідання сесії традиційно розпочалося з виконання державного гімну. Після чого голова міської територіальної виборчої комісії Іванна Гупало представила голову ОТГ – Ярослава Ройка та депутатський корпус.

Зазначимо, що один із новообраних депутатів Великомостівської ОТГ, Ганна Надорожна не змогла прийняти присяги, так як на даний час є чинним депутатом Сокальської районної ради.

На урочисту сесію першої об’єднаної територіальної громади на Сокальщині прибув голова районної ради Микола Пасько. Очільник районної ради привітав новообраного голову та депутатів об’єднаної громади із гарним початком плідної роботи. “В кожній громаді – однакові проблеми – дороги, освітлення, медицина, освіта. Але тепер люди самостійно вирішуватимуть, в яких умовах вони житимуть, в яких умовах лікуватимуться, як і де навчатимуться їхні діти. Великомостівська ОТГ – перспективна громада і мені дуже хочеться, щоб до Вас приїздили і переймали досвід керівники інших ОТГ. Я впевнений, що Великомостівська ОТГ буде успішною та заможною” – додав на закінчення Микола Пасько.

На своїй сторінці у фейсбук, голова Сокальської районної ради написав наступне: “Сьогодні привітав новообраних депутатів і голову Велико- Мостівської об’єднаної громади.Побажав відсунути політичні протиріччя на другий план і не забувати про відповідальність перед громадою.Бо апелювати до вищої влади тепер буде не просто-вся повнота повноважень зосереджена в ОТГ. А район передає установи і будівлі в значно кращому стані – на території реалізовано десятки мікропроектів, відкрита нова амбулаторія,  до здачі в експлуатацію новозбудована школа і т.д. В добру путь!”

Голова районної ради, в нагоди першої сесії, керівництву новоствореної ОТГ на Сокальщині подарував ікону Пресвятої Богородиці.

Як повідомлялося раніше на посаду голови Великомостівської ОТГ балотувалось чотири кандидати. Переміг – Ярослав Ройко (самовисуванець) із показником 61,8%.

 

 Нагадаємо. Вибори до Великомостівської ОТГ відбулися 29 жовтня. Найбільше голосів отримав чинний голова Великих Мостів Ярослав Ройко (61,8%), який йшов самовисуванцем. Кандидат від «Свободи» Роман Кісілевич отримав 22% голосів, Михайло Лукач з «Батьківщини» – 11%, а кандидатка від Радикальної партії Ляшка Галина Березовська – 5%.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.