Політичні партії

Відбулось чергове засідання басейнової ради річки Прип’ять

Під час заходу представники басейнової ради доповіли про забруднення поверхневих водних об’єктів та перелік заходів спрямованих на вирішення головних водно-екологічних проблем.

Сьогодні, 13 червня, відбулося чергове онлайн-засідання Басейнової ради річки Прип’ять. Участь у засіданні взяла т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної військової адміністрації Оксана Війтик.

Під час заходу представники басейнової ради доповіли про забруднення поверхневих водних об’єктів та перелік заходів спрямованих на вирішення головних водно-екологічних проблем суббасейну Прип’яті.

За результатами доповіді на засіданні прийняли рішення створити робочу групу для узагальнення та визначення пріоритетності включення пропозицій для формування Програми заходів до Плану управління річковим суббасейном Прип’яті.

Окрім цього, розглянули стан виконання заходів щодо підготовки та безаварійного пропуску повені та дощових паводків у басейні річки Прип’ять в 2023 році. За результатами цього басейнові управління Припяті, Західного Бугу та Сяну, середнього Дніпра з регіональними офісами у Рівненській, Волинській, Хмельницькій та Тернопільській областях спільно з органами місцевого самоврядування рекомендують забезпечити виконання заходів з захисту водних об’єктів критичної інфраструктури, їх безперебійного і сталого функціонування у період воєнного стану.

Загалом під час онлайн-заходу визначили ключові напрямки діяльності басейнової ради на найближчий час.

Голос Сокальщини на GoogleNews