Політичні партії

Відбулось засідання сесії Сокальської районної ради

28 березня відбулось І пленарне засідання 37 сесії Сокальської районної ради. В ході роботи депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2019 рік.

Як доповіла начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова, згідно з проектом рішення пропонується додаткові кошти направити на Програму  компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті в сумі 2 млн. грн., на співфінансування будівництва амбулаторій в селах Волиця та Волсвин в сумі 1 млн. 553 тис. 534 грн., на співфінансування робіт по реставрації церков Св.Косми і Даміана в Цеблові та Св.Івана Богослова в Фусові в сумі 1 млн. 489 тис 210 грн. Окрім того, проектом рішення пропонувалось залишок освітньої субвенції в сумі 2 млн. 775 тис. грн. скерувати на співфінансування на придбання 5 шкільних автобусів, а 1 млн 610 тис. 160 грн – на зарплату з нарахуваннями педпрацівникам.

Підтримавши проект рішення «За основу», районні депутати розглянули три поправки. Перша стосувалась кінотеатру в Сокалі. Як пояснив автор поправки Микола Пасько, згідно з проектно-кошторисною документацією необхідно 3 млн 696 тис 830 грн, щоб вивести приміщення із аварійного стану. За ці кошти пропонується відремонтувати дах, фасад, несучі конструкції, замінити вікна і двері. Микола Пасько розповів про опитування, яке проводиться на сайті райради, щодо подальшої долі кінотеатру. Зі 100 респондентів 52%  вважають, що приміщення потрібно залишити в комунальній власності та відремонтувати за бюджетні кошти. Окрім того, досі залишається без відповіді лист, який був скерований 25 лютого в Сокальську міську раду, з пропозицією долучитись до цього проекту та виділити співфінансування.

В ході обговорення окремі депутати висловились, що це недоцільне використання коштів. В результаті голосування поправка була відхилена.

Наступної була розглянута поправка депутата Володимира Пограничного. Відповідно до неї пропонується скерувати кошти на освіту, медицину, спорт, галузь культури, та виконання різних районних програм. Більшістю голосів ці пропозиції були підтримані.

Натомість поправка Сокальської райдержадміністрації вже не пройшла, так як вона практично дублювала попередню. В результаті 28 голосів «За» і рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік» було підтримано.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.