Головна / Політичні партії / Відкритий лист до громади Сокальського району щодо неправдивого iнформування про пiдготовку та проведення чергової сесiї Сокальської районної ради 18 серпня

Відкритий лист до громади Сокальського району щодо неправдивого iнформування про пiдготовку та проведення чергової сесiї Сокальської районної ради 18 серпня

Ми, представники фракцій та груп «Батьківщина», НРУ, КУН, «Фронт змін», «За Україну!», «Наша Україна», висловлюємо своє обурення з приводу дій депутатів Сокальської ради від фракції «Свобода» в ході підготовки та проведення чергової сесії Сокальської районної ради. Зокрема, в процесі підготовки до сесії протягом двох тижнів відбулись засідання 9 комісій та Президії по опрацюванню питань порядку денного. В роботі вищезгаданих органів зобов`язані брати участь всі депутати, для доопрацювання питань, внесення пропозицій, змін. Як свідчить статистика цієї і попередніх сесій, представники «Свободи» майже не працюють в комісіях. Аналогічно поводять себе і на Президії.

Зокрема, на останньому засіданні, яке відбулось напередодні сесії – шістнадцятого серпня,  де узгоджувались питання порядку денного.

Голова фракції «Свобода» та інші депутати від цієї фракції зайняли пасивну позицію в обговоренні політичних, фінансових та господарських проблем району, не запропонували жодних доповнень та змін.

За день до сесії на спільному засіданні голів фракцій та груп «Батьківщина», НРУ, КУН, «Фронт змін», «За Україну!», «Наша Україна» було обговорено та прийнято рішення щодо негайного створення районного Комітету опору диктатурі, як відповідь на події, що відбуваються в політичному та економічному житті держави. Також обговорювались питання до розгляду на сесії «Про рішення Вищого адміністративного суду України щодо визнання незаконним присвоєння Степану Бандері і Роману Шухевичу звання Героя України», питання «судових процесів», які проходять у Печерському районному суді м. Києва, та інше. В роботі цього засідання брав участь голова фракції «Свобода». За результатами обговорення було досягнуто домовленості про підтримку відповідних звернень на сесії районної ради.

За годину до проведення сесії, 18 серпня 2011 р., голови вищезгаданих фракцій і груп зібрались в приміщенні районної ради та підписали заяву про створення районного Комітету опору диктатурі. Голова фракції «Свобода»  Р. Запісоцький не прибув на зустрічі, відповідно, не підтримав цей документ.

Зважаючи на таку ретельну підготовку до сесії та актуальність розгляду питань, сесія прийняла рішення першочергово розглянути питання про оцінку дій Вищого адміністративного суду України щодо позбавлення звань наших Героїв. Решту заяв та звернень, в тому числі політичних, вирішено розглянути відповідно до порядку денного. Бо, як показує досвід проведення попередніх сесій, більшість депутатів від фракції «Свобода», отримавши перед сесією відрядні кошти, не з’являються на засідання після обідньої перерви. Зокрема, на V сесії, яка відбулась 19 травня, з ініціативи фракції «Свобода» було внесено питання «Щодо оцінки подій, які відбулись 9 травня у Львові». Сесія районної ради прийняла відповідне рішення. В голосуванні взяли участь лише чотири з п`ятнадцяти депутатів від фракції «Свобода», які залишились у сесійній залі.

З незрозумілих причин 18 серпня запропонований порядок розгляду питань на сесії не сподобався депутатам від фракції «Свобода», які вчинили демарш, залишивши сесійну залу. Незважаючи на таку поведінку, сесія продовжила роботу і в першу чергу прийняла звернення, яким засудила рішення суду щодо Героїв України.

Сесія розглянула всі питання порядку денного, зокрема: про хід підготовки до опалювального сезону, програму енергозбереження, виготовлення генеральних планів сільських населених пунктів, збереження комунального майна. Прийнято рішення про виділення коштів на: Народні доми сіл Смиків, Стенятин, Хлівчани, Горбків, Переспа, Боб’ятин; створення лікарських амбулаторій в селах Острів і Тартаків; котельню Сокальської центральної районної лікарні; дитячі дошкільні установи сіл Волсвин, Теляж, Жужеляни, Домашів, Хлівчани, Карів, Скоморохи, Спасів; школи сіл Волсвин, Межиріччя, Войславичі, Низи, Домашів; стадіон «Сокіл»; дитячу спортивну школу «Соколяни»; дитячі школи мистецтв міст Сокаль, Белз та на багато інших соціально-важливих об’єктів.

Одноголосним рішенням фракцій «Батьківщина», НРУ, КУН, «Фронт змін», «За Україну!», «Наша Україна» виділено кошти в сумі 40 тисяч гривень на будівництво пам`ятника Степанові Бандері у м. Великі Мости, тим самим давши відповідь на ганебні дії чинної влади щодо справжніх Героїв України.

В той же час, коли приймались ці важливі для району рішення, окремі депутати від ВО «Свобода» свідомо розповсюджували неправдиву інформацію про роботу сесії. Ми висловлюємо сподівання, що такі дії не є спільною думкою усіх депутатів від «Свободи» у районній раді, а лише спровоковані емоціями керівництва фракції.

Наша спільна позиція – це конструктивна та злагоджена робота депутатів Сокальської районної ради для вирішення питань соціально-економічного розвитку Сокальщини.

Голова фракції «Батьківщина» Олег КОЖУШКО.

Голова фракції КУН  Роман МОНАСТИРСЬКИЙ.

Голова фракції «Фронт змін» Микола ПАСЬКО.

Голова фракції «За Україну!» Василь БОЙКО.

Голова депутатської групи «Народний Рух України» Василь КОЗИРА.

Голова депутатської групи «Наша Україна» Андрій СЕНЮК.

19 серпня 2011 р.                            м. Сокаль.

Примітка. Голова фракції ВО “Свобода” у районній раді Роман Запісоцький підписав Заяву про створення районного Комітету опору диктатурі 22 серпня ц. р., вже коли на сайті районної ради (www. rajrada.sokal.lviv.ua) було оприлюднено Відкритий лист до громади Сокальського району щодо неправдивого інформування про підготовку та проведення чергової сесії Сокальської районної ради 18 серпня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!