Політичні партії

ВО «Батьківщина» на Львівщині впевнено утримує лідерські позиції

Якби парламентські вибори відбулися наступної неділі, то у Львівській області п’ятивідсотковий бар’єр подолали б шість політичних партій. При цьому одним з лідерів виборчих перегонів стала б партія «ВО «Батьківщина». Про це свідчать дані дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». 

Згідно із опитуванням, за партією «ВО «Батьківщина» готові віддати голоси 12,6% мешканців Львівщини. Прохідний бар’єр також подолали б «Самопоміч», БПП «Солідарність», «Громадянська позиція», «Свобода» та «Радикальна партія».
Також варто відзначити, що, згідно з соціологією, практично вдвічі зросли показники президентського рейтингу Юлії Тимошенко: якщо минулого року за неї проголосували б майже 5% мешканців області, то сьогодні ця цифра сягає 8,4%. 
Показово, що при цьому фактично втричі зменшилась довіра до чинного Президента України. Так, у березні минулого року за Петра Порошенка готові були проголосувати майже 25% львів’ян, зараз же Президент, за результатами опитування, набирає менше 9 відсотків голосів. 

Динаміку падіння довіри громадян до чинної влади в цілому і до українського парламенту, зокрема, засвідчує також готовність українців до позачергових виборів. Адже станом на сьогодні понад 40% опитаних мешканців Львівщини підтримують перевибори до Верховної Ради та призначення нових виборів Президента. Ще 15% респондентів не визначилися зі своїм ставленням до перспективи проведення виборів найближчим часом. 

Довідка. Аудиторія дослідження: населення Львівської області від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше як 2,8%. Терміни проведення дослідження: 10-20 червня 2016 р.

Підготував Олег КОЖУШКО, голова депутатської фракції «ВО «Батьківщина» у Сокальській районній раді.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.