Головна / Політичні партії / ВО “Свобода” – найактивніша політична сила Майдану

ВО “Свобода” – найактивніша політична сила Майдану

Соціологи Центру дослідження суспільства представили результати моніторингу протестів, репресій та поступок протягом періоду Майдану, який здійснюється за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Національного фонду підтримки демократії. Експерти констатували: "Свобода" виявилася найактивнішою політичною силою Майдану.

Протягом усього Майдану соціологи Центру дослідження суспільства фіксували всі протестні події, що відбувалися на території України, разом із репресіями з боку влади Януковича. За словами соціологів, створена унікальна база даних усіх протестів та репресій на всіх майданах, антимайданах та поза ними дозволяє з точністю відповісти на багато актуальних запитань про учасників Майдану.
За інформацією Центру дослідження суспільства, загалом за період із 21 листопада 2013 р. по 23 лютого 2014 р. було зафіксовано щонайменше 3950 протестних подій (дані ще доповнюються та оновлюються). Така кількість протестів за 3 місяці перевищує протестну активність за весь 2013 рік до 20 листопада (3428) та кількість протестів за кожен із попередніх років, починаючи з 2010-го.

Серед учасників Майдану організація, про участь якої у протестах найчастіше повідомляли ЗМІ, – ВО "Свобода". Участь цієї партії зафіксовано у щонайменше 18% протестів, пов'язаних із Майданом. Решта партій взяли участь у меншій кількості протестів Майдану. Зокрема, участь "Батьківщини" була зафіксована на рівні 13%, "УДАРу" – 10%, "Демократичного альянсу" – 3%, Радикальної партії – 1% протестів Майдану. Ще у 2% протестних подій повідомлялося про участь опозиційних партій без конкретизації. У 5% серед політичних учасників були зафіксовані лише неідентифіковані політики або депутати місцевих рад. Загалом участь політичних партій, окремих політиків, представників місцевої влади склала 35% від протестних подій Майдану.

Тарас СТАРОДУБ,
голова фракції ВО "Свобода" у Сокальській районній раді.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!