Політичні партії

У Львові затвердили програму щодо впровадження АСОП у громадському транспорті Львова

Сьогодні, 23 грудня, міська рада затвердила Програму забезпечення функціонування автоматизованої системи оплати проїзду у пасажирському транспорті загального користування Львівської МТГ. Також затверджено порядок та розрахунок здійснення покриття витрат на забезпечення функціонування автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті.

Про це повідомляють у ЛМР.

Завдання цієї програми – забезпечення фінансової спроможності виконувати зобов’язання щодо функціонування АСОП у пасажирському транспорті загального користування на території Львівської міської територіальної громади.

Результатом затвердження програми стане реструктуризація системи міських транспортних перевезень через заміну поточної ресурсовитратної та неефективної системи продажу квитків на АСОП, яка об’єднає існуючих приватних та комунальних перевізників під однією системою продажу квитків, надаючи їм рівні комерційні умови у забезпеченні послугами пасажирів.

Виконання програми дасть змогу:

• забезпечити повноцінну реалізацію функціонування АСОП у пасажирському транспорті;

• запровадити безготівкові розрахунки за проїзд з використанням транспортних карток, носіїв електронного квитка у пасажирському транспорті загального користування незалежно від форм власності та поступове вилучення готівки як способу оплати за проїзд у салоні транспорту;

• вести автоматизований облік оплати проїзду у пасажирському транспорті;

• забезпечити економічну привабливість та зручність міських перевезень для пасажирів на основі сучасних технологій системи розрахунків за проїзд, сприяти підвищенню культури обслуговування пасажирів;

• здійснювати автоматизований моніторинг пасажиропотоку на маршрутах, зокрема пільгової категорії населення, які здійснюють поїздки пасажирським транспортом;

• оптимізувати  транспортні маршрути (транспортну мережу загалом) на основі даних автоматизованого моніторингу пасажиропотоку на маршрутах;

• аналізувати дані, що акумулює АСОП щодо пасажиропотоку, оптимізувати використання рухомого складу, удосконалити маршрути тощо.

• покращити якість надання транспортних послуг пасажирам через більш стабільну роботу громадського транспорту, гнучку тарифну сітку та можливість безоплатної пересадки між маршрутами, що надає АСОП.

• забезпечити фінансову стабільність підприємств-перевізників, що дасть їм змогу у повному обсязі виконувати взяті на себе договірні зобов’язання.

• збільшити частку мешканців та гостей міста, які користуються послугами громадського транспорту на території Львівської міської територіальної громади.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.