Головна / Політичні партії / У місті Великі Мости відбулися вибори до об’єднаної територіальної громади

У місті Великі Мости відбулися вибори до об’єднаної територіальної громади

У неділю, 29 жовтня відбулося голосування за депутатів та голів восьми об’єднаних територіальних громад Львівщини, серед яких і Великомостівська об’єднана територіальна громада.

Явка на виборах у Великомостівській громаді склала 50%. Найбільше голосів отримав чинний голова Великих Мостів Ярослав Ройко (61,8%), який йшов самовисуванцем. Кандидат від «Свободи» Роман Кісілевич отримав 22,1% голосів, Михайло Лукач з «Батьківщини» – 11,8%, а кандидатка від Радикальної партії Ляшка Галина Березовська – 5,3%.

До складу Вликомостівської об’єднаної територіальної ради увійшло 26 депутатів з 9-ти партій. Шість депутатів від партії “Свобода”, по три депутати від партій “Народний Рух”, “Батьківщина”, “Блок Петра Порошенка” та “Укроп” і по два депутати від політичних партій “Самопоміч”, “Народний фронт”, “Конгрес Українських Націоналістів”(КУН) та “Громадянська позиція”.

Відомо, що до Великомостівської міської об’єднаної територіальної громади увійшли: Великомостівська міська рада (місто Великі Мости, села Борове, Куличків), Бутинська сільська рада (села Бутини, Піддовге, Пристань, Шишаки), Двірцівська сільська рада (села Двірці, Волиця, Заріка) та Реклинецька сільська рада (села Реклинець, Стремінь). Загальна кількість жителів громади становить 14220 осіб.

Результати виборів в розрізі кандидатів в депутати (тут)

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!