Головна / Політичні партії / Я не вмію говорити гарних слів, тому що не письменник і не поет – Петро Федашко

Я не вмію говорити гарних слів, тому що не письменник і не поет – Петро Федашко

Як на мене, слова взагалі не важливі, коли йдеться про справи. Але я мешканець цього міста, тут живе моя родина, тут  моє життя, і я поділяю з мешканцями міста всі складнощі і радощі. Я щасливий мати сім'ю,  яка поділяє мої погляди на те, що відбувається в Україні, і завжди кажу своїм синам: "Мені все одно, ким і де ви будете працювати, головне  щоб ви були порядними людьми і патріотами країни".

Я, як і ви, буду голосувати, тому що хочу змін. Я, як і ви, сподіваюсь, що в Україні настане мир. Я, як і ви, хочу, щоб у моїх дітей було спокійне життя. Все так просто і складно водночас.

Переконаний, що джерело могутності України  у нашій єдності, у нашій повазі одне до одного, у нашій здатності приходити на допомогу одне одному у скрутний час. Українці  мудрий  і мужній народ, більше нас не обдуриш солодкими обіцянками, голосними словами і передвиборчими обіцянками, що мандрують від виборів до виборів, від програми одного кандидата до другого, так і залишаючись пустопорожніми обіцянками.

Готовий підтримувати кожного, хто працюватиме на благо України, а не на благо своєї кишені. І так само працюю і працюватиму  надалі сам.  Закликаю лише не піддаватись на маніпуляції політичних сил, не дайте себе обдурити технологіями, що очорнюють одних і "вибілюють" інших. Бо така поведінка свідчить про відсутність тої порядності, яку всі ми хочемо бачити у народних обранцях.

Більшість політичних сил, на мою думку, настільки себе заплямували, що особисто я  під час цих виборів не погоджувався на підтримку партій, розуміючи, що рано чи пізно з політичним брендом треба буде розраховуватись "слухняним" голосуванням. Однак я ніколи не приховував і своєї громадянської позиції. Вважаю, що у цей важкий для країни час ми, громадяни України, повинні стати одним цілим і підтримати Президента. Зараз не час для міжпартійних сварок і розколу, нам потрібно згуртуватись задля виконання найважливіших завдань  очищення влади від корупційного елементу і від зрадників національних інтересів, відбудова економіки і закінчення війни на сході України.

Останнє, на мою думку, найважливіше. Без миру в країні ми не досягнемо успіху. Я вітаю зусилля всіх людей доброї волі, які допомагають українським військовим, і також не лишаюсь осторонь допомоги. У Червонограді багато свідомих патріотів, якот  "Молодіжний ініціативний центр", волонтерські групи "Все буде добре" та "Маестро", і я підтримував і підтримуватиму їхні ініціативи, спрямовані на підтримку армії. Переданий мною батальйону АЗОВ позашляховик  це лише маленька вдячність нашим бійцям за те, що вони героїчно стримують російського агресора. Адже кожен з нас зобов'язаний зробити щось більше, ніж розміщувати пости та коментарі в соціальних мережах, чи не так? Вибори минуть, а всі добрі справи, які ми робили і ще зробимо з вами разом матимуть довготривалий ефект.

Одна із важливих волонтерських ініціатив  благодійний концерт 30 жовтня, у церкві св. Йосафата у м. Червоноград  допоможе червоноградським строковикам нести службу на сході країни, не мерзнучи до кісток, у повній готовності до зустрічі з ворогом. Прошу всіх мешканців Червонограда, Сокаля і навколишніх сіл допомогти армійцям, зробивши благодійний внесок. Тут не йдеться про політику, йдеться про національний інтерес. Тому мені здається правильним, якщо всі кандидати у народні депутати забудуть на час про конкуренцію і долучаться до збору коштів.   Я особисто приєднуюсь до акції, тому що вірю: якщо ми будемо єднатись навколо правильних справ, перемога  за нами. Слава Україні!

Петро ФЕДАШКО.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!