Політичні партії

Я не вмію говорити гарних слів, тому що не письменник і не поет – Петро Федашко

Як на мене, слова взагалі не важливі, коли йдеться про справи. Але я мешканець цього міста, тут живе моя родина, тут  моє життя, і я поділяю з мешканцями міста всі складнощі і радощі. Я щасливий мати сім'ю,  яка поділяє мої погляди на те, що відбувається в Україні, і завжди кажу своїм синам: "Мені все одно, ким і де ви будете працювати, головне  щоб ви були порядними людьми і патріотами країни".

Я, як і ви, буду голосувати, тому що хочу змін. Я, як і ви, сподіваюсь, що в Україні настане мир. Я, як і ви, хочу, щоб у моїх дітей було спокійне життя. Все так просто і складно водночас.

Переконаний, що джерело могутності України  у нашій єдності, у нашій повазі одне до одного, у нашій здатності приходити на допомогу одне одному у скрутний час. Українці  мудрий  і мужній народ, більше нас не обдуриш солодкими обіцянками, голосними словами і передвиборчими обіцянками, що мандрують від виборів до виборів, від програми одного кандидата до другого, так і залишаючись пустопорожніми обіцянками.

Готовий підтримувати кожного, хто працюватиме на благо України, а не на благо своєї кишені. І так само працюю і працюватиму  надалі сам.  Закликаю лише не піддаватись на маніпуляції політичних сил, не дайте себе обдурити технологіями, що очорнюють одних і "вибілюють" інших. Бо така поведінка свідчить про відсутність тої порядності, яку всі ми хочемо бачити у народних обранцях.

Більшість політичних сил, на мою думку, настільки себе заплямували, що особисто я  під час цих виборів не погоджувався на підтримку партій, розуміючи, що рано чи пізно з політичним брендом треба буде розраховуватись "слухняним" голосуванням. Однак я ніколи не приховував і своєї громадянської позиції. Вважаю, що у цей важкий для країни час ми, громадяни України, повинні стати одним цілим і підтримати Президента. Зараз не час для міжпартійних сварок і розколу, нам потрібно згуртуватись задля виконання найважливіших завдань  очищення влади від корупційного елементу і від зрадників національних інтересів, відбудова економіки і закінчення війни на сході України.

Останнє, на мою думку, найважливіше. Без миру в країні ми не досягнемо успіху. Я вітаю зусилля всіх людей доброї волі, які допомагають українським військовим, і також не лишаюсь осторонь допомоги. У Червонограді багато свідомих патріотів, якот  "Молодіжний ініціативний центр", волонтерські групи "Все буде добре" та "Маестро", і я підтримував і підтримуватиму їхні ініціативи, спрямовані на підтримку армії. Переданий мною батальйону АЗОВ позашляховик  це лише маленька вдячність нашим бійцям за те, що вони героїчно стримують російського агресора. Адже кожен з нас зобов'язаний зробити щось більше, ніж розміщувати пости та коментарі в соціальних мережах, чи не так? Вибори минуть, а всі добрі справи, які ми робили і ще зробимо з вами разом матимуть довготривалий ефект.

Одна із важливих волонтерських ініціатив  благодійний концерт 30 жовтня, у церкві св. Йосафата у м. Червоноград  допоможе червоноградським строковикам нести службу на сході країни, не мерзнучи до кісток, у повній готовності до зустрічі з ворогом. Прошу всіх мешканців Червонограда, Сокаля і навколишніх сіл допомогти армійцям, зробивши благодійний внесок. Тут не йдеться про політику, йдеться про національний інтерес. Тому мені здається правильним, якщо всі кандидати у народні депутати забудуть на час про конкуренцію і долучаться до збору коштів.   Я особисто приєднуюсь до акції, тому що вірю: якщо ми будемо єднатись навколо правильних справ, перемога  за нами. Слава Україні!

Петро ФЕДАШКО.

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.