Головна / Політичні партії / Я вийшов із партії «Наша Україна»

Я вийшов із партії «Наша Україна»

Рівно рік тому я за дорученням ЛОО «Нашої України» перереєстрував членів нашої партії у Сокальському районі. Згоду залишитись нашоукраїнцями письмово підтвердили 246 членів, тобто 76 відсотків.

Мене ж на такий крок виходу із партії спонукали два фактори. По-перше, керівництво партії у Києві обіцяло провести з`їзд восени 2013 року і розробити новий Статут. Крім того, за увесь час революційних подій у нашій неньці-Україні не прозвучало жодних заяв від нашої партії.

27 лютого я поїхав до Львова до академіка Ігоря Юхновського. Його знаю добре ще з 1961 року (тоді він уже був професором). А у 1969-ому – куратор моєї переддипломної практики. 23 лютого академік Ігор Юхновський привітав із 60-річчям колишнього Президента України Віктора Ющенка і порадив йому не висувати своєї кандидатури на президентських виборах, а очолити Інститут національної пам`яті. Я повністю поділяю таку позицію відомого на всю Україну інтелектуала і морального авторитета академіка Ігоря Юхновського.

По-друге, у заяві Ради районної політичної партії «Наша Україна» від 2 березня 2014 року, опублікованій у часописі «Голос з-над Бугу» 13 березня 2014 року, із семи підписантів троє із них своїми вчинками, за останні три роки, на мою думку, зганьбили ряди «Нашої України». Тому я не можу на старості років бути разом з ними в одній партії.

Від 6 квітня 2013 року по 27 лютого 2014 р. я виконував обов`язки голови районної організації партії «Наша Україна» у Сокальському районі. Згідно зі Статутом партії подав заяву голові ЛО «Наша Україна» п. Олексію Луціву про вихід із партії і віддав печатку нашої районної організації. Для 245 перереєстрованих членів партії потрібно зібрати конференцію, обрати голову і всі керівні органи районної організації партії «Наша Україна».

Ігор БАБСЬКИЙ,
член Спілки політв`язнів України, Всеукраїнського об`єднання ветеранів війни і праці, голова об`єднання садівників Сокальщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!