Головна / Політичні партії / Ярослав Качмарик взяв участь у вшануваннях пам’яті жертв Скнилівської трагедії

Ярослав Качмарик взяв участь у вшануваннях пам’яті жертв Скнилівської трагедії

Голова поcтійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик 27 липня взяв участь у пам’ятних заходах до 12-х роковин від дня трагедії на Львівському військовому аеродромі „Скнилів”.

Розпочалися вшанування поминальним  Богослужінням  у  каплиці  Всіх  Святих українського народу, що на вул. Авіаційній у Львові. Опісля священики відслужили Поминальну панахиду за загиблими під час трагедії.

Далі рідні та близькі загиблих, представники духовенства та громадськості вирушили ходою до летовища, до пам`ятного знаку, встановленого на місці, де відбулася Скнилівська трагедія. Тут у час падіння літака (о 12.45) розпочалася поминальна Літія.

У коментарі Ярослав Качмарик, зокрема, зазначив: „Сьогодні тут зібралися у першу чергу ті, хто втратили рідних та близьких людей, а також представники громадськості, які зобов’язані пам’ятати і нагадувати тим, хто має дбати за те, що відбувається в країні, про те, щоб ніколи у мирний час не гинули люди.

12-та річниця Скнилівської трагедія особлива ще й тим, що в Україні знову гинуть люди.

Дуже важливо, аби громадськість не забувала про цю подію, приходила сюди і схиляла голови перед пам’яттю загиблих”.

Нагадаємо, що Скнилівська трагедія відбулася 27 липня 2002 року на Скнилівському аеродромі. У результаті авіакатастрофи загинуло 77 людей, серед них – 28 неповнолітніх, постраждало понад 300 осіб. Падіння літака в натовп людей у Львові було визнано однією з наймасштабніших світових катастроф за час проведення авіаційних шоу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!