Політичні партії

ЄС та Голос не висуватимуть своїх кандидатів на посаду міського голови Червонограда

Політична партія “Європейська Солідарність” у місті Червонограді та партія “Голос” вирішили не конкурувати на виборах з діючим головою міста Андрієм Залівським та підтримали його у боротьбі за посаду мера

Про це повідомив голова політичної сили ЄС у Червонограді Петро Остапюк :

Багатьом цікаво хто від нашої Політичної партії ЄС Червоноград іде на Голову Червоноградської ОТГ? Чи є кандидат, якого ми підтримуємо? Як голова Червоноградської організації політичної партії “Європейська Солідарність” повідомляю:

  • На Конференції Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”🇺🇦 було прийнято рішення- на посаду Голови Червоноградської ОТГ підтримати – Андрія Івановича Залівського.

Наші погляди, програми та дорожня карта на майбутнє Червоноградської ОТГ збігаються з позицією Андрія Залівського. Тому, ми подаємо руку один одному, тому ми йдемо на зустріч один одному.

21 вересня партія “Голос” у м.Червоноград також підтримала діючого мера міста :

Однією з таких команд є команда перспективних молодих людей осередку політичної партії «Голос» у Червонограді. У кожного з них є бачення позитивних змін у місті та громаді та багаж успішного досвіду громадської діяльності. Тож наступні 5 років – це шанс для них зробити ще більше хороших справ для жителів Червонограду, селищ та сіл громади. Переконані зробити це можна лише за умови, якщо у місті буде хороший менеджер та лідер позитивних змін.

Відтак Рада Львівської обласної територіальної організації Політичної Партії «Голос» прийняла рішення про підтримку на посаду міського голови Червоноградської міської ради Андрія Залівського.

Голос Сокальщини на GoogleNews