Політичні партії

Українська тематика була центральною у роботі «Великої сімки» – звернення Президента Володимира Зеленського

У вчорашньому вечірньому зверненні Володимир Зеленський розповів про підсумки останніх міжнародних зустрічей щодо питань підтримки України у війні проти росії.

«Завершуємо цей дуже непростий, але дуже важливий тиждень. У п’ятницю – Ліга арабських держав. Субота й неділя – G7 плюс Україна та ще розширений формат – сім плюс партнери, зокрема Глобальний Південь, плюс Україна. Інтенсивно.

Світ чує нашу позицію. Захист і гарантії безпеки, повернення всіх наших територій, всіх наших людей, справедливість, реалізація нашої формули миру… Щодо кожного суттєвого для України пункту маємо порозуміння зі світовою більшістю. І разом будемо збільшувати український потенціал», – розповів Президент.

У Хіросімі Україна була справді почесним учасником роботи «Великої сімки». Українська тематика – центральна, шана до всіх українців – особлива. Зустріч із Президентом Байденом – як завжди, стаємо сильнішими після таких переговорів. Зустріч із лідером Індонезії – змістовно. Зустріч із Президентом Республіки Корея – є потенціал для міцних відносин. Поспілкувався з лідерами В’єтнаму та Австралії, Премʼєр-міністром Канади Трюдо. Окремо й детально говорили з Прем’єр-міністром Японії – будемо посилювати співпрацю.

Президент розповів також про важливу церемонію та звернення у музеї миру в Хіросімі.

«Наша єдність зі світом, наш захист для українців та наша сила – сила Української держави – буде і найбільш достойним ушануванням пам’яті наших людей – різних поколінь, – чиє життя було зламане та розтоптане російським злом, цією багатолітньою тиранією, яка змінює форму, але вбиває однаково жорстоко», – додав Володимир Зеленський.

Він також відзначив, що учора, 21 травня – це  День пам’яті жертв політичних репресій… День пам’яті всіх, хто був убитий за роки радянського режиму.

Не забуваємо, що було, не забуваємо, кого втратили, і не забуваємо, що ми зобов’язані бути сильними. І будемо завжди. Слава Україні!», – резюмував Президент.

Голос Сокальщини на GoogleNews