Політичні партії

Заходи, яких вживають для недопущення поширення коронавірусу, розглянули на сесії Львівської обласної ради

12 березня, відбулась XXV позачергова сесія Львівської обласної ради. В межах засідання обласні обранці заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Львівщини та заходи, які вживаються з недопущення проникнення коронавірусу на територію області.

«Станом на сьогоднішній день у Львівській області не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірус. Наразі визначені такі заклади для прийому пацієнтів з коронавірусом. Пріоритетним закладом є інфекційна обласна клінічна лікарня, яка має 410 ліжок, з них 10 ліжок є реанімаційними. Є 8 боксованих палат, які можуть приймати пацієнтів з коронавірусом у кількості до 20-ти пацієнтів. На сьогодні в палатах не перебуває жодного пацієнта з підозрою на коронавірус»,- розповів т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько.

Закладами охорони здоров’я другої, третьої та всіх наступних ліній куди будуть шпиталізовані пацієнти з діагностованими випадками коронавірусу будуть 8-ма міська клінічна лікарня м. Львова, госпіталь ветеранів у Винниках, Стебницька міська лікарня, Сокальська центральна районна лікарня, Стрийська центральна міська лікарня, Яворівська центральна районна лікарня, Кам’янко-Бузька центральна районна лікарня.

«По кількості засобів захисту є 660 тисяч масок на базі спецмедпостачання, які отримали з держрезерву, і готові вже розприділяти по установах. Ми отримали 73 пульсоксиметри, 73 апартати для дозування медичних препаратів, 64 комплекти ручних апаратів для штучної вентиляції легень та 4 оксигенатори», – зазначив Андрій Васько.

Також він зупинився на питанні забезпечення засобами індивідуального захисту медичних закладів, респіраторами тощо.

«З кінця лютого лабораторний центр працює над впровадженням заходів щодо мінімації ризику проникнення вірусу. Хвороба дуже заразна. Перш за все на санітарно-пропускних пунктах, де є наші підрозділи, ми забезпечили круглодобове чергування. Перш за все це аеропорт із контролем всіх мандрівників. Працюємо разом із прикордонниками, митниками», – розповів керівник Лабораторного центру Роман Павлів.

На міжнародних пунктах пропуску чергують автомобілі екстреної медичної допомоги – Шегині, Краковець, Рава-Руська. Також бригада в черговому порядку забезпечує супровід аеропорту Львів.Ті випадки, яку будуть потребувати діагностики, скеровуватимемо у Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Заходи, яких вживають для недопущення поширення коронавірусу, розглянули на сесії

Заходи, яких вживають для недопущення поширення коронавірусу, розглянули на сесії

Заходи, яких вживають для недопущення поширення коронавірусу, розглянули на сесії

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.