Головна / Політичні партії / Закінчується процес перереєстрації членів партії “Наша Україна” на Сокальщині

Закінчується процес перереєстрації членів партії “Наша Україна” на Сокальщині

"Нашу Україну" не вдалося кинути під ноги окремим вождям, як трофей”. Так відповів В. Ющенко, Президент України, лідер партії "Наша Україна" на запитання журналіста Івана Леонова ("Україна молода" №17, 2223 лютого 2013 року).

Перед останніми президентськими виборами, де на посаду Президента України було 18 претендентів, тодішнього президента Росії Д. Медведєва запитали, кого він хотів би бачити майбутнім президентом України, він заявив: "Будьхто, крім •В. Ющенка". Отже В. Ющенко для Кремля  ворог номер один. Але аж ніяк не для усього російського народу. На превеликий жаль, приблизно лише шість відсотків українців почули це і своїм голосуванням сказали: "Ніхто, тільки В. Ющенко". І нині ми всі разом пожинаємо плоди цієї недалекоглядності.

Відомий канадський журналіст Петро Часто у публікації "Почуймо третього Президента!" пише: "Хто ж були його суддями. А, певно, що не найсвідоміші українці. А, певно ж, що закляті вороги України, відверті і таємні".

Працювали "судді" професійно, далекоглядно, за погодженням Москви. Користуючись демократією, котру українському суспільству щиро і нелукаво, але занадто довірливо запропонував В. Ющенко, продажна преса вміло здійняла довкола нього хвилі бруду. Діяла стара, як світ, метода: почати з напівправди, з чверть правди і так непомітно втягнути країну у суспільну брехню. Україноненависники досягнули мети: від Президента відступилися навіть розумні і чесні люди".

Ось, шановні друзі, приклад такої брехні. Один із вождів "Народної самооборони" (наш партнер по коаліції) заявив у ефірі, що дві дочки Віктора Ющенка мають американське громадянство і навчаються у Чикаго. За усі роки своєї політичної діяльності Віктор Ющенко жодного разу не давав позову до суду за наклепи на себе і свою родину, бо є глибоко віруючою людиною і завжди чинить як написано у Біблії "Христос терпів і нам велів". Але цього разу був змушений відстояти честь і гідність своїх дітей і подав позов до суду. Він міг би вказати суму до сто тисяч гривень за завдані моральні збитки, але назвав чисто символічну суму  одну гривню. Справа була виграна відразу на першому засіданні, бо були представлені довідки, що дочки навчаються у Київській школі і є громадянами України. У залі суду Віктор Ющенко витягнув гаманець і віддав 1 гривню відповідачеві. Але як діє на свідомість людей, які не розбираються у політиці, ця підла, брехлива, брудна політтехнологія.

Інформацію про начебто американське громадянство і навчання дочок В. Ющенка у Чикаго, повідомили практично по всіх телеканалах України, а от про рішення суду  жоден канал не повідомив. Навіть мене запитувало кілька десятків сокальчан про те, чи скоро В. Ющенко втече до США, бо ж дочки його там навчаються?

Цю саму методу використали вороги України, аби розколоти партію "Наша Україна", але це їм не вдалося. Ексголова політради виступив по всіх каналах, повідомивши, що В. Ющенка виключили з партії, а "Наша Україна" саморозпустилася, і печатку він здав у музей. Але це не так. Ексголова політради і ще троє його однодумців сфабрикували рішення про виключення В. Ющенка із Київської організації. Коли скликали усю політраду, то було прийнято одноголосно таке рішення: поперше, ексголову політради і трьох його однодумців виключити з партії, подруге, розпустити Київську організацію, потретє, провести перереєстрацію членів партії. Із майже 200 партій, що зареєстровані у Мінюсті України, жодна не перереєструвала своїх членів. "Нашій Україні" 5 березня 2013 року виповнилося вісім років.

На Сокальщині автор цих рядків вже закінчує перереєстрацію членів партії "Наша Україна" і немає жодного випадку розкольницької діяльності або переходу в інші партії. Перереєстрацію пройшли маже сімдесят відсотків членів районної організації. Решта або виїхали за межі району, або розчарувалися у політиці і не підтримують жодну партію. До мене звернулося семеро людей з проханням вступити у члени партії "Наша Україна". Згідно з Конституцією ми заяви приймаємо, а вступ буде після з`їзду партії. Троє із них, то дуже відомі і достойні люди Сокальщини.

Ігор БАБСЬКИЙ,
уповноважений Львівською обласною організацією "Наша Україна" по проведенню реєстрації.

P. S. 13 квітня 2013 року у Львові відбулась партійна конференція "Нашої України", учасниками якої були члени партії, які перереєструвалися. Сокальська районна організація була найчисельнішою серед усіх районних організацій Львівщини.
Головою обласної організації, замість В. В'язівського, обрано Олексія Павловича Луціва.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!