Політичні партії

5 березня відбулося чергове засідання сесії Яворівської районної ради

5 березня, відбулося чергове засідання XXХIІ сесії Яворівської районної ради.

Участь у засіданні взяли голова Яворівської райдержадміністрації Андрій Шумський; голова районної ради Володимир Сичак; заступник голови районної ради Володимир Мацелюх; керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило; керівники структурних підрозділів РДА; депутати районної ради, органи місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району. Затвердивши порядок денний, який складався із 44 питань і був запропонований на засіданні постійних комісій та президії, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

Начальник фінансового управління Яворівської РДА Надія Горох доповіла про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2020 рік. У ході роботи сесії районними було затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку Яворівського району на 2020 рік та ще 19 районних цільових програм, термін яких закінчився у 2019 році. На черговому засіданні заслухали інформацію Городоцької місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Яворівського району впродовж 2019 року.

Також депутати прийняли звернення до органів влади щодо важливих питань життєдіяльності району, а саме: звернення депутатів Яворівської районної ради до ПУ, ВРУ, народного депутата України П.Бакунця щодо недопущення запровадження на державному рівні гендерної ідеології в українському суспільстві; звернення депутатів районної ради до КМУ, НКРЕКП щодо відновлення дії нічного тарифу для вуличного освітлення у населених пунктах; звернення депутатів Яворівської районної ради до Львівської обласної ради та ЛОДА щодо виділення коштів з обласного та державного бюджетів на виконання природоохоронних робіт на території діяльності колишнього ЯДГХП “Сірка”; звернення депутатів Яворівської районної ради до Міністерства внутрішніх справ України щодо створення підрозділу Національної поліції в м. Новояворівську.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.